tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Sąd rozstrzygnie
11 grudnia, kilka minut po godz. 11.00 doszło do kolizji drogowej na ul. Szkolnej w Opocznie. Podczas mijania doszło do zderzenia dwóch pojazdów – toyoty corolli kierowanej przez Henryka S. oraz VW transportera prowadzonego przez Pawła J. Żaden z mężczyzn nie przyjął jednak mandatu, w związku z czym o winie kierujących zdecyduje sąd.

Sprawca uciekł
11 grudnia, około godz. 15.20 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Inowłodzkiej i Świerkowej w Opocznie. Kierujący renaultem masterem 28–letni Arkadiusz J. uderzył w tył prawidłowo skręcającego w ul. Świerkową opla astry. W wyniku zderzenia ogólnych potłuczeń doznała pasażerka opla. Sprawca wypadku porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali go w wyniku pościgu. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu.

Mimo zakazu
12 grudnia, o godz. 18.25 na ul. Piotrkowskiej w Opocznie policjanci zatrzymali 31–letniego Pawła D. kierującego renaultem masterem. Mężczyzna był trzeźwy, prowadził jednak mimo obowiązującego go zakazu sądowego. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

Za blisko!
13 grudnia około godz. 12.00 doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Inowłodzkiej i Biernackiego w Opocznie. Kierujący oplem astrą 38–letni Dominik W. nie zachował bezpiecznej odległości za pojazdem poprzedzającym i najechał na tył peugeouta kierowanego przez mieszkankę Opoczna.

Przez nieuwagę
14 grudnia, około godz. 15.50 na ul. Kolberga kierujący mercedesem 55–letni obywatel Ukrainy nie zachował należytej ostrożności i uszkodził zadaszenie terenu stacji paliw.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »