tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 13 marca, kilka minut po północy na ul. Inowłodzkiej w Opocznie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 40?letniego Mirosława O., kierowcę fiata ducato. Mężczyzna odmówił badania na zawartość alkoholu. Pobrano mu krew.
* Tego samego dnia, kilkanaście minut przed godz. 11.00, w Różannie (gmina Opoczno) w ręce policji wpadł nietrzeźwy kierowca VW transportera, Michał K. 28?latek wydmuchał 2,77 promila alkoholu.
* 16 marca, kilka minut przed godz. 17.00, na ul. Przemysłowej w Opocznie policjanci zatrzymali kierowcę cinquecento, 33?Marcina Sz., który chwilę wcześniej, na ul. Piotrkowskiej, doprowadził do zderzenia z hyundaiem. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,98 promila alkoholu. Jak twierdził jechał stawić się na komendę w związku z dozorem policyjnym.

Podczas wymijania
10 marca, około godz. 8.00, w Parczowie (gmina Białaczów) kierujący renaultem 20?letni Piotr L. nieprawidłowo wymijając doprowadził do zderzenia z kią kierowaną przez 39?latkę. Ukarano go mandatem.

Na przeciwnym pasie
11 marca, około godz. 1.50, na drodze wojewódzkiej nr 726 kierujący oplem astrą 24?letni Mariusz W. zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z renaultem mascotem, którym jechał 41?latek. Sprawca zapłaci mandat karny.

Uderzył i odjechał
11 marca, około godz. 16.30, w Radoni (gmina Mniszków) nieznany kierowca jadąc nieustalonym pojazdem najechał na tył vectry kierowanej przez 29?latka. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Nie ustąpili
* Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia trzech aut w Woli Załężnej (gmina Opoczno). Do zdarzenia doszło 13 marca, około godz. 15.30. Pierwszeństwa przejazdu nie ustąpiła innym kierowcom 37?letnia kierująca renaultem sceniciem, Barbara J. Doprowadziła w ten sposób do zderzenia z fiatem punto kierowanym przez 25?latkę i z fiatem fiorino, którym kierował 54?letni mężczyzna. Sprawczynię ukarano mandatem.
* 17 marca, około godz. 14.40, na skrzyżowaniu ulic Piotrkowskiej i Kossaka w Opocznie kierujący ssangyong 51?letni Dariusz S. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 43?letniej kierującej seatem doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Zapłaci mandat.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (922) z dnia 20 Marca 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »