tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
* 27 listopada o godz. 14.35 w Zdyszewicach (gm. Żarnów) funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 25-letniego rowerzystę, Piotra G. Badanie alkosensorem ujawniło u niego obecność 1,45 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* Dziesięć minut później w tej samej miejscowości policjanci zatrzymali kolejnego rowerzystę, 52-letniego Aleksego W. Urządzenie pomiarowe wykazało obecność 2,04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Znowu K-48
Po raz kolejny doszło do wypadku na drodze krajowej K-48 na terenie gm. Poświętne. Zauważyliśmy, że na tej pechowej drodze do rozmaitych zdarzeń drogowych dochodzi falami. Był pewien czas spokój, a teraz jakby ktoś otworzył wór... Praktycznie co tydzień dochodzi tu do kilku zdarzeń.
Tym razem pecha mieli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego z Katowic, którzy wieczorem 24 listopada jechali tą drogą. O godz. 21.40 kierująca nieoznakowanym radiowozem fiat stilo 33-letnia kobieta z nieznanych dotychczas przyczyn zjechała na prawe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia policjantka doznała złamania nosa oraz obrażeń ogólnych. Ucierpiał również 37-letni pasażer, który doznał ogólnych potłuczeń. Po udzieleniu im pomocy medycznej w szpitalu w Tomaszowie Maz. oboje udali się do swoich domów. Od kierującej została pobrana krew do badań. Pojazd został zabezpieczony. Zawiadomiono o zdarzeniu zarząd CBŚ w Katowicach.

Nie widziała?
27 listopada o godz. 7.35 w Paradyżu na ul. Przedborskiej kierująca fordem escortem 21-letnia Beata J. najechała na stojącego volkswagena passata. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Za szybko!
29 listopada o godz. 1.20 na drodze wojewódzkiej nr 726 (Opoczno - Inowłódz) kierujący oplem astrą Piotr A. nie dostosował prędkości do panujących warunków, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i zakończył swą jazdę na polu. Na skutek zdarzenia kierowca doznał obrażeń ogólnych oraz złamania łokcia. Został hospitalizowany.

Kto się nie zmieścił?
28 listopada około godz. 22.00 nieznany kierujący najwyraźniej nie zmieścił się na drodze i wyhamował dopiero na ogrodzeniu posesji, uszkadzając je i powodując szkodę w wysokości 600 zł.

Cofaj, cofaj…
29 listopada o godz. 3.15 w Brudzewicach (gm. Poświętne) kierujący fiatem punto 18-letni Przemysław J. nie zachował należytej ostrożności podczas cofania pojazdu i doprowadził do zderzenia z audi A4.
My znamy jeszcze kilka innych, nieco tańszych form zawierania znajomości. Możemy w razie czego podpowiedzieć, że nie zawsze tego rodzaju bliskie spotkania zaowocują bliższą znajomością. No, a poza tym są kosztowne. Może zamiast płacić mandat (którym ukarano sprawcę kolizji), lepiej było przeznaczyć pieniądze na kwiaty i kawę w dobrym lokalu?


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »