tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 Jeden pijany rowerzysta
W minionym tygodniu opoczyńscy policjanci zatrzymali tylko jednego pijanego kierującego. Tym razem był to rowerzysta, 54?letni Stanisław K., którego mundurowi zatrzymali do kontroli 16 listopada, kilkanaście minut przed godz. 20.00, w Poświętnem. Mężczyzna był kompletnie pijany, badanie wykazało, że miał w organizmie 3,04 promila alkoholu.

Pijani opocznianie wpadli pod Ujazdem
W niedzielę, 16 listopada, tuż przed północą, w rejonie Niewiadowa w powiecie tomaszowskim policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych mieszkańców Opoczna, z których dwóch na zmianę kierowało oplem astrą. Dalszą jazdę uniemożliwiła im jadąca za oplem 36?latka, która w momencie postoju pojazdu zatarasowała im drogę swoim autem. Podejrzewała, że kierowca opla jest pijany, bo jechał wężykiem, całą szerokością jezdni. Wezwani na miejsce mundurowi zatrzymali trzech młodych mężczyzn i skontrolowali ich stan trzeźwości. Okazało się, że 30?latek kierujący autem miał w organizmie 2 promile alkoholu, a poza tym obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów aż do 2020 roku. Jego młodszy kolega, 18?latek, który w chwili zablokowania auta usiadł za kierownicą, miał w organizmie aż 3 promile alkoholu. Ich 35?letni kompan również był nietrzeźwy i spał na tylnim siedzeniu astry. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Tomaszowie.

Pomimo zakazu
15 listopada, około godz. 9.00, w Szadkowicach (gmina Sławno) policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę łady samary, 31?letniego Rafała B. Okazało się, że prowadził pomimo sądowego zakazu.

Wypadek w Brudzewicach
Do groźnego zdarzenia doszło 14 listopada, około godz. 13.00, w Brudzewicach (gmina Poświętne). Kierujący fordem focusem 63?letni Bogdan B. z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg i wypadł z drogi. W wyniku zdarzenia 59?letnia pasażerka forda doznała złamania mostka i ogólnych potłuczeń. Przewieziono ją do szpitala w Tomaszowie.

Podczas omijania
13 listopada, kilka minut przed godzina 13.00, nieznany kierowca golfa podczas omijania uszkodził zaparkowaną hondę accord należącą do 39?latka. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (906) z dnia 21 Listopada 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »