tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
STUDNIE głębinowe, pogłębianie studni w kręgach, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 Piją i jeżdżą!
* 4 czerwca, około godz. 14.00, w Radoni (gmina Mniszków) policjanci zatrzymali rowerzystę, który był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. 33?letniemu Adamowi S. pobrano krew na zawartość alkoholu.
* 6 czerwca, około godz. 22.30, na ul. Kuligowskiej w Opocznie w ręce policji wpadł kolejny cyklista z promilami ? 40?letni Paweł B. Mężczyzna miał w organizmie 2,56 promila alkoholu.
* 7 czerwca, kwadrans przed godz. 12.00, w Skroninie (gmina Białaczów) nietrzeźwy mężczyzna kierował zaprzęgiem konnym. 60?letni Tadeusz S. jadąc konną przegrabiarką do siana podczas przejeżdżania przez przejazd kolejowy spadł z pojazdu. Mężczyzna doznał urazu głowy, dlatego nie został na miejscu zbadany na zawartość alkoholu, jednak policjanci nie mieli wątpliwości, że znajdował się w stanie nietrzeźwości. Potwierdzą to wyniki badania krwi. Koń był trzeźwy.
* Tego samego dnia, kilka minut po godz. 17.00, w Przyłęku (gmina Paradyż) mundurowi skontrolowali stan trzeźwości motorowerzysty, 55?letniego Sławomira P. Badanie wykazało, że mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie 0,25 promila.
* Rekordzistą minionego tygodnia jest kierowca motocykla WSK, 41?letni Wojciech W., który został zatrzymany 8 czerwca, około godz. 18.20, na pl. Kościuszki w Drzewicy. U niego alkosensor wykazał obecność 2,58 promila alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów.
* 8 czerwca, około godz. 23.00, w Ziębowie (gmina Opoczno) pijany kierowca opla astry spowodował kolizję. 36?letni Leszek K. podczas wymijania zawadził swoim pojazdem o škodę fabię, kierowaną przez 41?latka i doprowadził do urwania bocznego lusterka. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, ale szybko został ustalony. W chwili zatrzymania miał w organizmie 1,47 promila alkoholu.

Za szybko
* 2 czerwca, około godz. 8.40, na drodze krajowej nr 74 w Solcu (gmina Żarnów) kierujący iveco 30?letni Przemysław B. nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z DAF-em kierowanym przez 36?latka, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Zapłaci mandat.
* Tego samego dnia, około godz. 20.30, w Psarach (gmina Sławno) 26?letni kierowca volvo, prawdopodobnie jadąc za szybko doprowadził do wywrócenia pojazdu, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Ukarano go mandatem.

Za blisko
2 czerwca, kilkanaście minut przed godz. 19.00, na ul. Inowłodzkiej w Opocznie kierująca nexią 21?latka nie zachowała bezpiecznej odległości za pojazdem poprzedzającym i uderzyła w tył hondy kierowanej przez 67?latka. Zapłaci mandat.

Nie ustąpili
* 7 czerwca, około godz. 12.20, w Wójcinie (gmina Paradyż) 78?letni rowerzysta, Józef S. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu zafirze kierowanej przez 46?latka. Na szczęście zderzenie było niegroźne i mężczyźnie nic się nie stało.
* Tego samego dnia, kwadrans przed godz. 13.00, na ul. Dworcowej w Opocznie kierujący volvo 27?letni rafał S. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 35?letniemu motorowerzyście, który usiłując uniknąć zderzenia wywrócił się.

Zagapił się
Niezachowanie ostrożności było przyczyna wypadku, do jakiego doszło 10 czerwca przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie. Jadący rowerem 16?latek wjechał w prawidłowo zaparkowanego passata. Z rozciętą wargą i urazem głowy trafił do szpitala.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (883) z dnia 13 Czerwca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »