tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 Za blisko
30 kwietnia, kwadrans przed godz. 15.00, w Domasznie (gmina Drzewica) 20?letni Bartłomiej B., kierujący audi 80, nie zachował należytej odległości w trakcie wymijania, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z VW transporterem, kierowanym przez 30?latka. Sprawca zdarzenia zapłaci mandat.

Nie ustąpił
* 1 maja, kilkanaście minut przed godz. 18.00, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierujący fiatem sieną 53?letni Wojciech J. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z hondą civic, kierowaną przez 25?latka. Zapłaci mandat.
* Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku z udziałem motocyklisty. 4 maja około godz. 13.40, na ul. Wolności w Żarnowie kierujący mercedesem 65?letni Mieczysław M. nie ustąpił pierwszeństwa 29?letniemu motocykliście, który jechał yamahą. Doszło do zderzenia. Motocyklista z ogólnymi, na szczęście niegroźnymi, potłuczeniami trafił do szpitala.

Cofaj, cofaj?
2 maja, kwadrans przed godz. 10.00, na pl. Kilińskiego w Opocznie nieustalony kierowca cofając swoim pojazdem uderzył w tył zaparkowanej škody octavii należącej do 34?latka.

Strzeliła opona
4 maja, około godz. 16.50, na drodze wojewódzkiej nr 713 w Kamieniu (gmina Sławno) przy scanii kierowanej przez 55?letniego Józefa G. wystrzeliła opona. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Za szybko
5 maja, około godz. 9.30, na drodze krajowej nr 74 w Krasiku (gmina Paradyż) 36?letni kierujący renaultem masterem, jadąc zbyt szybko i nie zachowując należytej ostrożności, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z fordem focusem, kierowanym przez kielczanina i renaultem magnum, który prowadził 50?latek. Sprawca zapłaci mandat.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (878) z dnia 9 Maja 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »