tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 24 października, kwadrans po godz. 16.00, w Libiszowie (gmina Opoczno) policjanci zatrzymali 29?letniego Łukasza B. Jechał motorowerem na austriackich numerach rejestracyjnych, bez o.c. Dodatkowo badanie wykazało, że miał w organizmie 0,31 promila.
* 25 października, około godz. 15.40, w Miedznej Drewnianej (gmina Białaczów) w ręce policji wpadł kierowca VW, 32?letni Michał P. Mężczyzna był w stanie po użyciu, miał w organizmie 0,33 promila alkoholu.
* 26 października nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek w Opocznie. Około godz. 2.00, na ul. Przemysłowej kierujący renaultem laguną 21?letni Łukasz J. stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia 21?letni pasażer renaulta doznał wieloodłamkowego otwartego złamania prawego przedramienia i trafił do szpitala. Kierowca miał w organizmie 0,77 promila alkoholu.

Nie ustąpili
* 24 października, około godz. 10.40, na skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Szewskiej kierująca peugeotem 59?letnia Danuta K. nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potrąciła 54?letniego motorowerzystę. Obeszło się bez obrażeń, kobieta dostała mandat.
* 25 października, kwadrans przed godz. 13.00, na skrzyżowaniu ulic Inowłodzkiej i Biernackiego w Opocznie, kierujący VW 20?letni Sławomir Z. wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do zderzenia z hyundaiem kierowanym przez 27?latka. Zapłaci mandat.

Cofaj, cofaj?
24 października, kilkanaście minut przed godz. 10.00, w Dzielnej (gmina Opoczno) kierujący ciężarowym mercedesem 32?letni Rafał P. nie zachował ostrożności podczas cofania i uderzył w forda kierowanego przez 32?latka. Ukarano go mandatem.

Wyjaśnią
25 października, około godz. 15.40, na ul. Perzyńskiego doszło do zderzenia mitsubishi kierowanego przez 19?latka i renaulta, którym jechał 33?latek ? prawdopodobnie podczas zmiany pasa ruchu przez jednego z kierowców. Przybyli na miejsce policjanci nie byli w stanie jednoznacznie stwierdzić kto zawinił, tym bardziej, że obaj uczestnicy przedstawiali inną wersję zdarzeń, dlatego przekazano sprawę zespołowi do spraw wykroczeń. Niewykluczone, że skorzysta on z pomocy biegłego.

Ostrożniej!
Do nietypowego, ale zarazem groźnego wypadku, doszło 26 października, około godz. 10.50, w Wąglanach (gmina Białaczów). Kierujący kią 78?letni Tadeusz T., prawdopodobnie na skutek oślepienia przez rażące słońce, najechał na tył wozu konnego. W wyniku uderzenia 46?letni woźnica doznał urazu głowy i ogólnych potłuczeń, przewieziono go do szpitala. Kierowca kii był trzeźwy.

Za szybko!
27 października, około godz. 16.00, na drodze wojewódzkiej nr 713 w Kamieniu (gmina Sławno) kierujący renaultem 19 19?letni Kamil S. jadąc z nadmierną prędkością na łuku wypadł z drogi, wjechał do rowu, a następnie dachował. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało trzech pasażerów pojazdu. Najbardziej poszkodowanego, z wielonarządowym urazem, przetransportowano śmigłowcem do Łodzi.

Potrącił na pasach
Do groźnego zdarzenia z udziałem pieszej doszło 28 października, kwadrans po godz. 15.00, w rejonie ronda w Opocznie. Kierujący renaultem laguną 33?letni Adam Z., zjeżdżając z ronda w ul. Piotrkowską, nie ustąpił pierwszeństwa i na pasach potrącił 18?latkę. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. Mężczyzna zapłaci mandat.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »