tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 16 października, kilkanaście minut przed godz. 10.00, w Kozeninie policjanci zatrzymali kierowcę peugeota, 52?letniego Dariusza Ł. Mężczyzna miał w organizmie 0,39 promila alkoholu.
* 18 października, kilkanaście minut przed godz. 20.00, na ul. Moniuszki w Opocznie w ręce policji wpadł nietrzeźwy kierowca opla astry, 36?letni Artur W. Badanie wykazało, ze miał w organizmie 2,43 promila alkoholu.

Mimo zakazu
16 października, około godz. 16.00, w Ogonowicach (gmina Opoczno) funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli kierującego VW polo 20?letniego Krzysztofa K. Mężczyzna był trzeźwy, ale obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Za blisko!
16 października, około południa, w Budkowie (gmina Żarnów) kierujący oplem astrą 39?letni Rafał K. nie zachował bezpiecznej odległości za pojazdem poprzedzającym i najechał na tył daewoo nubiry, którą kierował 30?latek. Ukarano go mandatem.

Nie ustąpili
* 16 października, około godz. 19.20, w rejonie skrzyżowania ulic Skłodowskiej?Curie i Inowłodzkiej kierująca oplem corsą 51?letnia Danuta Z. nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z audi 80 kierowanym przez 28?latka, a następnie uszkodziła również škodę fabię, którą jechał 50?latek. Zapłaci mandat.
* 19 października, około godz. 9.20, w Opocznie, w rejonie skrzyżowania ulic Piotrkowskiej i Kossaka doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierujący seatem cordobą 62?letni Tadeusz J. potrącił na przejściu dla pieszych jadącego rowerem 64?latka. Mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
* Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło 22 października, około godz. 7.40, na drodze krajowej nr 12 w Dzielnej. Kierująca renaultem megane 36?letnia Iwona G. wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z jadącą w kierunku Radomia škodą fabią, kierowaną przez 34?latka. W efekcie škoda uderzyła w drzewo. Kierującą renaultem i jej dwoje dzieci przewieziono do szpitala, ale po konsultacji lekarskiej zwolniono wszystkich do domu. Za spowodowanie kolizji dzielnianka została ukarana mandatem (patrz foto).

Za szybko!
* 18 października, kwadrans po godz. 10.00, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierujący peugeotem bokserem 27?letni Karol S. nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych i doprowadził do zderzenia ze škodą kierowaną przez 29?latka, która następnie uderzyła w mazdę kierowaną przez 64?latka. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.
* 20 października, około godz. 18.20, w Radzicach Dużych (gmina Drzewica) kierująca daewoo matizem 24?letnia Agata B. jadąc zbyt szybko doprowadziła do wywrócenia pojazdu. Policjanci wręczyli kobiecie mandat.

Zwierzęta na drodze
* 21 października, około godz. 14.40, w Żelazowicach (gmina Białaczów) bezpański pies wbiegł na jezdnię, wprost pod mercedesa kierowanego przez 53?latka. Pojazd został uszkodzony.
* Tego samego dnia, w Brzustowcu (gmina Drzewica) 28?letni Adam S. nie utrzymał swojego psa, który wbiegł pod renaulta kierowanego przez 22?latka. Właściciel zwierzęcia dostał mandat.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »