tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 31 sierpnia, kilka minut przed godz. 9.00, na ul. Kolberga w Opocznie policjanci zatrzymali do kontroli jadącego rowerem 43?letniego Sławomira W. Tak, jak podejrzewali, mężczyzna był mocno nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał w organizmie 3,36 promila alkoholu.
* 1 września, w Paradyżu, nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję. 28?letni Andrzej D., kierując peugeotem, doprowadził do zderzenia z oplem astrą kierowanym przez 25?latkę. Przybyli na miejsce policjanci skontrolowali stan trzeźwości sprawcy ? wynik 1 promil.
* 2 września, kilka minut po godz. 8.00, na ul. Świerczewskiego w Białaczowie funkcjonariusze policji skontrolowali stan trzeźwości kierowcy hyundaia, 27?letniego Dawida P. Okazało się, że mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie 0,29 promila.
* Tego samego dnia, około godz. 14.30, w rejonie parkingu przy ul. Kopernika w ręce policji wpadł 40?letni Jan K., kierowca peugeota. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2,6 promila alkoholu.

Uderzyła, odjechała
29 sierpnia, około godz. 16.30, na parkingu przy ul. Kopernika w Opocznie kierująca oplem astrą najechała na zaparkowanego forda fiestę należącego do 25?latki. Sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia, jednak znane są numery rejestracyjne jej pojazdu, dlatego na pewno nie uniknie odpowiedzialności.

Za szybko
* 2 września, około godz. 12.20, w Radzicach Dużych (gmina Drzewica) kierująca polonezem caro 19?letnia Agnieszka G. nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu, a następnie uderzyła w ogrodzenie pobliskiej posesji należącej do 75?latka. Ukarano ja mandatem.
* Tego samego dnia, około godz. 22.40, na drodze krajowej nr 74 w Solcu (gmina Paradyż) kierujący citroenem xarą 43?letni Tomasz J. jadąc z nadmierną prędkością na łuku drogi wpadł w poślizg, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renaultem magnum kierowanym przez 54?latka. Kierowca citroena z obrażeniami ciała w postaci złamania nogi i stawu biodrowego został przewieziony do szpitala w Opocznie. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (843) z dnia 6 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »