tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 Wciąż ślisko!
* 7 lutego, o godz. 8.40 w Brzustówku Kolonii, kierujący chevroletem sparkiem 26?letni Przemysław K. z Łowicza, wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, wjechał do rowu.
* 8 lutego, o godz. 8.30 w Wąglanach (gm. Białaczów) doszło do zderzenia, na które złożyły się niesprzyjające kierowcom warunki atmosferyczne oraz niedostosowanie prędkości przez sprawcę kolizji. 50?letni Grzegorz P., mieszkaniec gminy Inowłódz, kierujący renaultem clio, zderzył się z daewoo lanosem, którym jechała 21?latka. Mężczyzna otrzymał mandat.

Cofaj, cofaj?
* 7 lutego, o godz. 16.20, na ul. Armii Krajowej, kierująca oplem vectrą 27?letnia Edyta Z. uderzyła podczas cofania w hondę, którą jechała 44?letnia kobieta.

Za szybko
* Najwidoczniej bardzo spieszyło się 46?letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Mazowieckiego Piotrowi W., który jadąc audi, uderzył w fiata, którym kierował 60?letni łodzianin. Do zdarzenia doszło 7 lutego, o godz. 19.45 w Poświętnem na ul. Głównej.
* Do podobnego zdarzenia doszło tego samego dnia w Opocznie na ul. 17 Stycznia. Kierująca seatem 21?letnia Adrianna W., jadąc z nadmierną prędkością uderzyła w znak drogowy. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem.

Nie ustąpił
* 9 lutego, o godz. 7.30 w Petrykozach (gm. Białaczów), jadący golfem 41?letni Zdzisław P., nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej passatem 24?letniej kobiecie, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawca kolizji dostał mandat.

Nietrzeźwa na drodze
* Tego samego dnia, o godz. 19.25 pomiędzy Sołkiem a Wygnanowem, na drodze publicznej leżała nietrzeźwa 40?latka, czym stworzyła zagrożenie dla ruchu drogowego. Policjanci, po przybyciu na miejsce zdarzenia, odwieźli kobietę do domu.

Nieprawidłowy manewr
* Mandatem została ukarana 21?letnia mieszkanka gminy Końskie kierująca volvo Ewa Ł., która podczas nieprawidłowej zmiany pasa na ul. Perzyńskiego, uderzyła w kię, którą jechał 20?latek z gminy Rusinów.

Kierował mimo zakazu
* 11 lutego, o godz. 6.50, policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli volkswagena caddy, którym kierował 34?letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego Michał R. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Za kółkiem po spożyciu
* Tego samego dnia, o godz. 8.30 w Białaczowie, funkcjonariusze policji skontrolowali 49?letniego Mirosława J., który kierował renaultem. Okazało się, że mężczyna był w stanie po spożyciu alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 0,29 promila.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »