tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Pija i jeżdżą!
* 17 stycznia, około godz. 14.40 nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję w rejonie skrzyżowania ulic Biernackiego i Partyzantów. Kierujący passatem 20?letni Kamil S. nie zapanował nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z nissanem almerą kierowanym przez 41?latka. Sprawca miał 1,68 promila alkoholu w organizmie.
* 20 stycznia, kwadrans przed godz. 2.00, w Libiszowie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego VW golfem 21?letniego Mateusza K. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał 0,24 promila.
* 21 stycznia, około godz. 8.10 w Dzielnej policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą audi A6, 39?letnią Elżbietę P. Kobieta miała 0,28 promila.
* 21 stycznia, kwadrans po godz. 13.00, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie nietrzeźwy kierujący był sprawcą kolizji. Kierujący seatem 52?letni Stanisław P. nie zapanował nad pojazdem i zderzył się czołowo z fordem kierowanym przez mieszkańca Opoczna. Co więcej, mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policję. (patrz foto)

Za szybko
* 19 stycznia, około godz. 14.50, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierująca VW T4 20?letnia Ewelina P. nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i najechała na zaparkowanego passata należącego do 66?letniego opocznianina. Ukarano ja mandatem.
* 20 stycznia, około godz. 4.30 na drodze powiatowej w rejonie Mniszkowa kierująca oplem astrą 21?letnia Marta S. nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i jednocześnie jechała za blisko samochodu poprzedzającego. Nie zapanowała nad autem i najechała na tył audi kierowanego przez 21?latka. Dostała mandat.
* 21 stycznia, około godz. 6.30, w Prymusowej Woli kierujący oplem 20?letni Mateusz B. nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwnej strony scanią kierowaną przez 32?latka. Zdarzenie spowodowało 3?godzinne utrudnienia na tej trasie, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Sprawca dostał mandat.

Zwierzęta na drodze
20 stycznia, około godz. 16.40 w Skroninie (gmina Białaczów) pod VW vento kierowanego przez 19?latkę wbiegł pies. Mandatem ukarano jego właściciela, 34?letniego Lecha G.

Potrącił i odjechał
21 stycznia, około godz. 20.00, na ul. Przemysłowej w Opocznie nieznany kierujący samochodem dostawczym potrącił 19?latkę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Na szczęście dziewczyna nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Nie ustąpił
22 stycznia, pół godziny po północy, na ul. Staromiejskiej w Opocznie kierujący scanią 47?letni Paweł R. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z oplem kierowanym przez 33?latkę. Sprawca dostał mandat.
Efekty zderzenia aut na ulicy Piotrkowskiej w Opocznie (21 stycznia).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (811) z dnia 25 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »