tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
* 12 grudnia, około godz. 17.50, w Sołku (gmina Opoczno) funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, 56?letniego Marcina G. Mężczyzna wydmuchał 2,29 promila.
* 17 grudnia, kilka minut po godz. 15.00, w Bukowcu Opoczyńskim w ręce policji wpadł kolejny nietrzeźwy rowerzysta, 59?letni Mieczysław W. Badanie wykazało, że miał 0,98 promila alkoholu w organizmie.

Za szybko!
Śliska nawierzchnia, a właściwie niezachowanie należytej ostrożności w zimowych warunkach drogowych, było przyczyną groźnego wypadku, do którego doszło 13 grudnia na ul. Lipowej w Paradyżu. Około godz. 22.00 kierujący citroenem jumpy 41?letni Krzysztof D. nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i związanych z nimi warunków na drodze, wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały dwie pasażerki citroena: 36? i 37?latka. Kobiety z licznymi złamaniami, urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami zostały przewiezione do szpitala.

W trakcie wymijania
14 grudnia, około godz. 8.45, na ul. Hubala w Opocznie kierujący renaultem laguną 19?letni Łukasz S. nie zachował należytej odległości podczas wymijania śmieciarki DAF, doprowadził do zderzenia pojazdów, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania.

Cofaj, cofaj?
14 grudnia, około godz. 18.45, na ul. Kolberga w Opocznie kierujący iveco 36?letni Grzegorz K. nieprawidłowo cofając doprowadził do zderzenia z osobowym volvo kierowanym przez 42?latka. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (806) z dnia 21 Grudnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »