tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Zatrudnimy pracowników OPOCZNO
- prace ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 17 października, o godz. 9.00 na ul. Piotrkowskiej policjanci z opoczyńskiej drogówki zatrzymali kierującego hyundaiem 27?letniego Mateusza P. Badanie alkosensorem ujawniło obecność 0,92 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* 22 października, o godz. 16.05 na ul. Janasa wykluczony z ruchu drogowego został 48?letni Leszek S. Rowerzysta był pijany. W jego oddechu ujawniono obecność aż 2,37 promila alkoholu.
* 23 października, o godz. 19.45 w Giełzowie (gm. Drzewica) wykluczono z ruchu drogowego pijanego motorowerzystę, 29?letniego Michała M. Mężczyzna wydmuchał 1,28 promila alkoholu.
* Tego samego dnia, o godz. 23.50 w Brzustowcu (gm. Drzewica) policjanci zatrzymali 50?letniego Krzysztofa Sz., kierującego osobowym volvo. Badanie alkosensorem ujawniło obecność 1,85 promila alkoholu.

Stracił
Wieczorem 17 października w Libiszowie Kolonii (gm. Opoczno) 25?letni Waldemar P., kierujący fordem sierrą, z nieznanych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup i ogrodzenie posesji.

Sąd rozstrzygnie
17 października, o godz. 9.00 w Celestynowie (gm. Sławno) doszło do zderzenia fiata uno, kierowanego przez 19?latka z oplem astra, kierowanym przez 55?letnią kobietę. Do kolizji doszło, ponieważ ktoś nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Kto? Nie wiadomo, bowiem uczestnicy kolizji nie przyznają się do winy. Rozstrzygnięcie sprawy nastąpi zatem w sądzie.

Nie ustąpił
18 października, o godz. 7.40 na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Biernackiego doszło do kolizji dwóch pojazdów, spowodowanych tym, że kierujący fiatem uno 28?letni Maciej W. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu škodzie fabii, kierowanej przez 51?letnią kobietę. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Nie pamięta?
20 października, o godz. 16.30 w Potoku (gm. Mniszków) tuż przy drodze dostrzeżono 40?letniego, rannego mężczyznę, stojącego z kaskiem w ręku. Na pytania policjantów i lekarza odpowiadał, że nie pamięta, skąd się tu znalazł, ani co mu się stało. Obok niego policjanci ujawnili drobne części pochodzące najwyraźniej z rozbitego motocykla, ale jednośladu nigdzie w pobliżu nie było. Rannego przewieziono do szpitala. Sprawdzony został też stan jego trzeźwości. Alkosensor ujawnił obecność 2,18 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszczęto postępowanie wyjaśniające wszystkie okoliczności zdarzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (798) z dnia 26 Października 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »