tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drodze

 


Piją i jeżdżą!
* 18 września, około godz. 16.30 w Bielowicach (gmina Opoczno) policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, 57?letniego Jana W. Mężczyzna wydmuchał 1,53 promila alkoholu.
* 19 września, około godz. 11.40, w Bukowcu Opoczyńskim w ręce policji wpadł kolejny cyklista z promilami, 41?letni Sylwester S. Mężczyzna był kompletnie pijany, badanie wykazało u niego obecność 3,06 promila alkoholu.
* Tego samego dnia, około godz. 16.00, w Żarnowie kontroli stanu trzeźwości poddano kolejnego rowryzstę, 56?letniego Mariana R. Wynik badania ? 1,93 promila.
* 20 września, w rejonie Wójcina (gmina Paradyż) kompletnie pijany kierowca audi 100 wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło około godz. 14.30, na drodze krajowej nr 74. Andrzej U., lat 31, nie był w stanie zapanować nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu i dachował. Nic mu się nie stało. Badanie wykazało, że miał w organizmie 3,12 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali nie tylko jego prawo jazdy, ale także dowód rejestracyjny pojazdu.
* Tego samego dnia, kilka minut po godz. 22.00, w Bratkowie (gmina Sławno) zatrzymano nietrzeźwego motorowerzystę, 19?letniego Łukasza W. Badanie pokazało obecność 1,99 promila alkoholu w organizmie.
* 21 września, 40 minut po północy, na ul. Zdrojowej w Drzewicy policjanci zatrzymali do kontroli 44?letniego rowerzystę, Andrzeja C. U niego badanie wykazało obecność 1,42 promila alkoholu.

Dachował w rowie
Do groźnego wypadku doszło 16 września, pół godziny przed północą, w Wólce Karwickiej (gmina Opoczno). Kierujący hondą civic 19?letni Mateusz J. z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu, a następnie dachował. W wypadku obrażeń ciała doznało dwoje nastoletnich pasażerów: 17?latek i 16?letnia dziewczyna, która doznała m.in. złamania miednicy. Oboje trafili do szpitala w Opocznie. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Podczas wyprzedzania
22 września, około godz. 12.00, w Błogiem Nowym (gmina Mniszków) kierujący renaultem scenickiem 63?letni Grzegorz S. przymierzając się do wyprzedzania przekroczył oś jezdni doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka chryslerem kierowanym przez mieszkańca Piotrkowa. Został ukarany mandatem.

Nie ustąpił
Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło 21 września, około godz. 19.00, na skrzyżowaniu ulic Piotrkowskiej i Zakątnej w Opocznie. Kierujący fordem fiestą 50?letni Krzysztof W. nie ustępując pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z passatem kierowanym przez 25?latka. Obaj kierowcy, a także 54?letni pasażer forda, doznali obrażeń ciała. Sprawca wypadku, 50?letni kierowca forda, odmówił badania stanu trzeźwości za pomocą alkomatu, dlatego pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu.

Zwierzęta na drodze
* 18 września, kwadrans przed godz. 1.00, w Grębenicach (gmina Żarnów) kierująca mercedesem 21?latka potrąciła jelenia, który wbiegł na jezdnię.
* 22 września, w Brudzewicach (gmina Poświętne) na drogę wtargnął dzik. Zwierzę zostało śmiertelnie potrącone przez 61?letniego kierowcę opla vectry.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (898) z dnia 26 Września 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »