tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drodze

 


Zginął kierowca peugeota
Do tragicznego wypadku doszło 6 stycznia, około godz. 7.20, na drodze wojewódzkiej nr 726 w rejonie Kolonii Libiszów. 24?latek, kierujący peugeotem 206, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w betonowy przepust, a następnie dachował. Mężczyzna zginął na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku.

Nie ustąpił
3 stycznia, około godz. 17.00, na ul. Kolejowej w Drzewicy doszło do wypadku spowodowanego wymuszeniem pierwszeństwa przejazdu. Kierujący VW polo 54?letni Marian K. skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnej strony fordem mondeo kierowanym przez 44?latka. W wyniku zderzenia ogólnych potłuczeń doznała 17?letnia pasażerka polo. Przewieziono ja do szpitala na obserwację.

Potrącił na pasach
Groźny wypadek z udziałem pieszej wydarzył się 7 stycznia na ul. Piotrkowskiej w Opocznie. Kierujący saabem 38?letni Sebastian J. potrącił na przejściu dla pieszych 23?letnia kobietę. Jak ustaliła policja, mężczyzna nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa. On był trzeźwy, ona miała w organizmie 0,79 promila alkoholu. Trafiła do szpitala na obserwację.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (861) z dnia 10 Stycznia 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »