tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Tydzień dla Witka

 

Przypominamy. 24 października około godz. 14.00 przy MDK rozpocznie się parada motocyklistów i strażaków oraz pokaz umiejętności druhów z OSP. O godz. 17.00 w sali widowiskowej MDK odbędzie się cykl koncertów poprzedzony prezentacją filmu wideo o Witku. W samym koncercie zagrają: „Pacjent Zero”, Jacques de Louse (basista grający w Pacjencie Zero), Jarosław Kozidrak (brat Beaty), zespół „Birma Blue Band” (kontynuujący tradycje Recydywy Blues Band) oraz gwiazda wieczoru „Zdrowa Woda”.
Przez cały tydzień trwa kwesta - w miejscu pierwszego koncertu. wystawiona została skarbonka, a w przerwach podczas koncertu 24 października odbędą się aukcje cennych gadżetów. W trakcie koncertu 24.10. odbędzie się licytacja gadżetów, m.in. płyta CD „Blues w filharmonii” z autografami zespołu „Nocna Zmiana Bluesa” przysłana specjalnie przez Sławka Wierzcholskiego na tę akcję charytatywną, dwie płaskorzeźby i ceramiczny obraz wykonany techniką cyfrową (wartości ponad 1000 zł), przekazane na aukcję przez opoczyńskich motocyklistów, bezprogowa gitara basowa przekazana przez zespół „Pacjent Zero” i upiększona autografami artystów, maskotka „Miś Strażak” przekazana przez OSP w Opocznie, ponadto plakaty z autografami wykonawców a także CD z utworami Witka Dacza
Wszystkie środki na leczenie i rehabilitację Witka Dacza, wpłacone zostaną na subkonto Witka w fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej. O wynikach akcji poinformujemy.
Przy okazji podajemy numer konta na który indywidualnie, do 24 października można wpłacać datki.
Fundacja „Mimo Wszystko” ING Bank Śląski
70 1050 1445 1000 0022 7599 1459 hasło Witold Dacz
Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy.
Komitet organizacyjny akcji charytatywnej „Blues dla Witka”


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (641) z dnia 23 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »