tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Tydzień dla Witka

 

17 października (sobota) o godz. 18 w odbędzie się pierwszy koncert w ramach akcji „Blues dla Witka”, mającej na celu zebranie środków pieniężnych na leczenie i rehabilitację Witka Dacza.
W dniu inauguracji w „Uroczysku” zagrają: zespół Witka Dacza „Pacjent Zero”, a także „P.N.Z.W.” (hip-hopowy skład działający przy MDK), „The Idontknows” z Warszawy (rock z elementami indie) oraz „Jazz Standarts Band” z Piotrkowa Tryb. wykonujący standarty jazzowe i bluesowe. To w ramach inauguracji.
Tydzień później, 24 października około godz. 14.00 przy MDK rozpocznie się parada motocyklistów i strażaków oraz pokaz umiejętności druhów z OSP. O godz. 17.00 w sali widowiskowej MDK odbędzie się cykl koncertów poprzedzony prezentacją filmu wideo o Witku. W samym koncercie zagrają: „Pacjent Zero”, Jacques de Louse (basista grający w Pacjencie Zero), Jarosław Kozidrak (brat Beaty), zespół „Birma Blue Band” (kontynuujący tradycje Recydywy Blues Band) oraz gwiazda wieczoru „Zdrowa Woda”.
Przez cały tydzień będzie trwała kwesta - w miejscu pierwszego koncertu wystawiona zostanie skarbonka a w przerwach podczas koncertu 24 października odbędą się aukcje cennych gadżetów. Wszystkie środki na leczenie i rehabilitację Witka Dacza, wpłacone zostaną na subkonto Witka w fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej. O wynikach akcji poinformujemy.
Przy okazji podajemy numer konta na który indywidualnie można wpłacać datki, ale z jednym zastrzeżeniem. Pieniądze można przekazać jedynie między 17 a 24 października, a więc jedynie w okresie w którym organizatorzy, komitet organizacyjny akcji charytatywnej „Blues dla Witka”, mają zezwolenie na prowadzenie zbiórki.
Fundacja „Mimo Wszystko”
ING Bank Śląski
70 1050 1445 1000 0022 7599 1459 hasło Witold Dacz
Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy.
Komitet organizacyjny akcji Charytatywnej „Blues dla Witka”


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (640) z dnia 16 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »