tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Trzy starty - trzy "pudła"

 Krzysztof Pokrzywka i Kasia Lewocha z trenerem Tomaszem Miękusem


Krzysztof Pokrzywka i Katarzyna Lewocha, zawodnicy Studia Tańca TICO, zaliczyli kolejne dwa ?pudła? na tanecznych zawodach.
Na rozgrywanym w Tarnobrzegu Wiosennym Turnieju Tańca podopieczni Tomasza Miękusa wytańczyli trzecie miejsce w klasie E, w rywalizacji par powyżej 15 roku życia. Opocznianie mieli jeszcze jeden powód do satysfakcji. Organizatorzy zawodów uhonorowali specjalnym wyróżnieniem za najlepszy doping Jarosława Pokrzywkę, który dopingując syna potrafił rozbudzić widownię.
Na kolejnym turnieju, rozgrywanym 14 kwietnia w Pajęcznie, Krzysztof i Katarzyna wytańczyli drugie miejsce.
Było to trzecie ?pudło? tej pary, zdobyte w trzecim wspólnym starcie. Warto dodać, że Krzysztof i Kasia tańczą ze sobą dopiero od 18 marca. W najbliższy weekend oboje wystartują w kolejnym turnieju tańca z nadzieją, że zdobędą 33 punkty, brakujące im do przeklasyfikowania do klasy D.


* * *

Zatańczą amatorzy

Już w najbliższa sobotę, 21 kwietnia, odbędzie się w Opocznie Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego dla par początkujących i niesklasyfikowanych.
W imprezie uczestnicy kursów tańca będą mogli zaprezentować przed najbliższymi nabyte na zajęciach umiejętności, a na parkiecie zobaczyć będzie można kursantów uczących się tańca towarzyskiego od października ubiegłego roku oraz nieco bardziej zaawansowanych tancerzy z grup rekreacyjnych. Turniej rozegrany będzie w trzech grupach. ?Pierwszy taneczny krok? to grupa, w której rywalizować będą dla dzieci i młodzież, uczęszczający na kursy tańca nie wcześniej niż od września ub. roku. W ?grupie rekreacyjnej? wystartują pary, które jeszcze nie brały udziału w klasyfikacyjnych turniejach tanecznych. W ?grupie sport? przed widownią zaprezentują się tancerze trenujący sportowy taniec towarzyski. Warto dodać, że najmłodsi uczestnicy turnieju mają zaledwie po 6 lat.
Organizatorem jest Studio Tańca TICO. Impreza odbędzie się w hali sportowej ZSS nr 3, a początek o godzinie 14.00.


Kamilla Biniek-Kaczorowska   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »