tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Trzy nowe świetlice

 
Z inicjatywy sołtysów w latach 2011–2012 w Międzyborzu, Sitowej i Woli Załężnej powstaną nowe świetlice wiejskie.

Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej budowy świetlic wiejskich w Woli Załężnej, Międzyborzu i Sitowej. Ich budowa ma się rozpocząć w przyszłym roku.
W Woli Załężnej, na działce obok szkoły, powstanie świetlica wiejska wraz z pomieszczeniami dla potrzeb szkoły podstawowej. W budynku parterowym będą się mieściły cztery klasy lekcyjne, pracownia komputerowa, biblioteka, zaplecze kuchenne z pomieszczeniami na wydawanie posiłków, mini sala gimnastyczna i szatnia dla 50 dzieci. Obok znajdować się będzie sala zebrań, miejsce do przygotowywania posiłków, sala gier oraz kotłownia dla całego obiektu. W Sitowej i w Międzyborzu powstaną dwa podobne budynki – parterowe z poddaszem użytkowym. Będą się w nich mieścić sala konferencyjna o powierzchni ok. 200 m2, sala rozgrywek sportowych, pomieszczenie do przygotowywania posiłków i kotłownia.
Wykonanie dokumentacji (w podziale na trzy zadania) ma kosztować ponad 130 tys. zł. Część tej sumy (łącznie ponad 35 tys. zł) pokryją środki pochodzące z funduszu sołeckiego. W Wieloletnim Planie Inwestycyjnym budowę świetlic zaplanowano na lata 2011–2012. Inwestycje zgodnie z kosztorysem pochłoną 1,8 mln zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (677) z dnia 2 Lipca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »