tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Trzy dni halówki

 
Turniej halowej piłki nożnej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

W drugim tygodniu ferii zimowych w hali sportowej ZSO odbędzie trzydniowy turniej halowej piłki nożnej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Maratończyk” oraz Starostwo Powiatowe.
W turnieju mogą brać udział zespoły składające się z uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych reprezentujących gminę Opoczno i powiat.
Drużyny mogą składać się maksymalnie z 8 zawodników - 5 podstawowych (bramkarza i 4 w polu) oraz 3 rezerwowych. Każdy zawodnik powinien mieć ważną legitymację szkolną. Zespół może składać się tylko z zawodników jednej szkoły.
Mecze rozgrywane będą w godzinach 10.00-15.00 według następującego terminarza: wtorek, 23 lutego - eliminacje szkół gimnazjalnych, środa, 24 lutego - eliminacyje szkół średnich, czwartek, 25 lutego - finały.
Zgłoszenia do 19 lutego przyjmuje Dariusz Lewandowski (tel. 609 826-517), nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO. Dokładny regulamin i plan turnieju przedstawiony będzie na spotkaniu organizacyjnym zaplanowanym na poniedzialek, 22 lutego w hali ZSO o godz. 12.00.
Uwaga - ze względu na duże zainteresowanie zawodami liczba zgłoszonych drużyn jest ograniczona. Do rywalizacji przystąpi 12 zespołów z gimnazjów i 12 drużyn ze szkół średnich)!
Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (657) z dnia 12 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »