tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Trzecie miejsce gimnazjalistów

 
Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II reprezentowali szkołę i gminę w finale turnieju szkół „Eko–Lider 2010”, który odbył się 14 września w Gimnazjum nr 5 w ŁodziDrzewicka grupa podczas finału w Łodzi


W turnieju walczyło siedem zespołów z naszego województwa wyłonionych w pierwszym etapie, który został przeprowadzony w czerwcu. Gimnazjaliści zmagali się w kilku konkurencjach: drużynowym turnieju wiedzy ekologicznej, prezentacji trzech haseł ekologicznych, pokazie mody z opakowań przeznaczonych do recyklingu i jego opisie oraz prezentacji plakatu na temat ochrony lasu.
Gimnazjum im. Jana Pawła II reprezentowali: Anita Bednarczyk, Iga Wiktorowicz, Jan Białek (konkurs wiedzowy), Katarzyna Kałużna, Kamil Stępień i konferansjer Kamila Kowalczyk (pokaz mody), Katarzyna Zawadzak (plakat) oraz uczniowie, którzy okrzykami zagrzewali swoich kolegów do walki: Barbara Ziemba, Agata Domagała, Aneta Owsińska, Luiza Pożycka, Dominika Wacławek, Michalina Sulewska, Aleksandra Pluta, Izabela Walasik, Maria Pluta, Artur Nowak i Kamil Klimek.
Zespół z Drzewicy spisał się na medal i w finale turnieju zajął trzecie miejsce. M.in. dzięki postawie uczniów gmina Drzewica zdobyła tytuł pierwszego wice Eko–Lidera 2010, o czym piszemy na innej stronie.
Przygotowania do turnieju koordynowała Jolanta Gapys we współpracy z Ewą Reszelewską, Ewą Grzelczak, Anną Pietrasik i Bożeną Ramus.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (689) z dnia 23 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »