tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Sprzedam wóz ciągnikowy, tel 668 197 ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Terminarz klasy A

 

Do rozpoczęcia sezonu piłkarskiego 2010/2011 pozostało już tylko kilkanaście dni, dlatego rozpoczynamy prezentację terminarzy rundy jesiennej. W tym tygodniu klasa A grupa I, w której będzie występować siedem drużyn z naszego powiatu.

1. kolejka – 21–22 sierpnia
* Ceramika II Opoczno – LKS Lubochnia
* Kawaleria Tomaszów Maz. – LKS Białaczów
* LKS Mniszków – LKS Radzice
* LKS Żarnów – Leśnik Sitowa
* Polonia Rokiciny – LUKS Mroczków–Dzielna

2. kolejka – 28–29 sierpnia
* LKS Lubochnia – LUKS Mroczków–Dzielna
* Leśnik Sitowa – Polonia Rokiciny
* LKS Radzice – LKS Żarnów
* Zjednoczeni Budziszewice – LKS Mniszków
* LKS Białaczów – Szczerbiec II Wolbórz
* Ceramika II – Kawaleria

3. kolejka – 4–5 września
* Szczerbiec II – Ceramika II
* LKS Mniszków – LKS Białaczów
* LKS Żarnów – Budziszewice
* Polonia Rokiciny – LKS Radzice
* LUKS Mroczków–Dzielna – Leśnik Sitowa

4. kolejka – 11–12 września
* LKS Lubochnia – Leśnik Sitowa
* LKS Radzice – LUKS Mroczków–Dzielna
* LKS Białaczów – LKS Żarnów
* Ceramika II – LKS Mniszków

5. kolejka – 18–19 września
* LKS Mniszków – Kawaleria
* LKS Żarnów – Ceramika II
* Polonia Rokiciny – LKS Białaczów
* LUKS Mroczków–Dzielna – Budziszewice
* Leśnik Sitowa – LKS Radzice

6. kolejka – 25–26 września
* LKS Lubochnia – LKS Radzice
* Budziszewice – Leśnik Sitowa
* LKS Białaczów – LUKS Mroczków–Dzielna
* Ceramika II Opoczno – Polonia Rokiciny
* Kawaleria – LKS Żarnów
* Szczerbiec II – LKS Mniszków

7. kolejka – 2–3 października
* LKS Mniszków – LKS Lubochnia
* LKS Żarnów – Szczerbiec II
* LUKS Mroczków–Dzielna – Ceramika II
* Leśnik Sitowa – LKS Białaczów
* LKS Radzice – Budziszewice

8. kolejka – 9–10 października
* LKS Lubochnia – Budziszewice
* LKS Białaczów – LKS Radzice
* Ceramika II – Leśnik Sitowa
* Kawaleria – LUKS Mroczków–Dzielna
* LKS Mniszków – LKS Żarnów

9. kolejka – 16–17 października
* LKS Żarnów – LKS Lubochnia
* Polonia Rokiciny – LKS Mniszków
* LUKS Mroczków–Dzielna – Szczerbiec II
* Leśnik Sitowa – Kawaleria
* LKS Radzice – Ceramika II
* Budziszewice – LKS Białaczów

10. kolejka – 23–24 października
* LKS Lubochnia – LKS Białaczów
* Ceramika II – Budziszewice
* Kawaleria – LKS Radzice
* Szczerbiec II – Leśnik Sitowa
* LKS Mniszków – LUKS Mroczków–Dzielna
* LKS Żarnów – Polonia Rokiciny

11. kolejka – 30–31 października
* LUKS Mroczków–Dzielna – LKS Żarnów
* Leśnik Sitowa – LKS Mniszków
* LKS Radzice – Szczerbiec II Wolbórz
* LKS Białaczów – Ceramika II


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (682) z dnia 6 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »