tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Tenis ziemny w „Prywatnej”

 
Prawie czterdziestu młodych tenisistów ziemnych rywalizowało w turnieju o puchar dyrektora ZSPryw.Uczestnicy turnieju tenisa ziemnego


W dniach 28-30 grudnia w hali sportowej przy Zespole Szkół Prywatnych rozgrywany był turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży o puchar dyrektora szkoły. Organizatorem imprezy była Szkoła Tenisa Ziemnego „Return” prowadzona przez Zbigniewa Wereszkę.
Do turnieju zgłosiło się 38 uczestników z Opoczna i okolic, ale także z Końskich, Żarnowa i Drzewicy. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych (do lat 11 i open) zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców. Dzieci do 11 lat obowiązywały zasady minitenisa, w którym zarówno kort tenisowy jak i siatka są nieco mniejsze, a punkty liczy się systemem tie-breaka. Dzieciaczkom w sędziowaniu pomagali Zbigniew Wereszka i Grzegorz Kądziela.
Młodzież rywalizowała najpierw o wyjście z grupy, później czterech najlepszych zawodników walczyło o pierwsze miejsce. Rywalizacji towarzyszyły wielkie emocje okraszone i łzami, i wielką radością.

Rezultaty finałów były następujące:
Kategoria do 11 lat
Dziewczęta
1. Natalia Pietrzyk
2. Zuzanna Biazik
Chłopcy
1. Oskar Gołębiewski
2. Michał Ryba
Kategoria open
Dziewczęta
1. Iga Wiktorowicz
2. Magdalena Dębiec
Chłopcy
1. Michał Jóźwik
2. Michał Lizis

Dyrektor Zespołu Szkół Prywatnych Dariusz Kosno wręczył zwycięzcom puchary a wszystkim uczestnikom dyplomy oraz małe upominki ufundowane przez jedną z miejscowych firm. Dyrektor wyróżnił także najmłodszych uczestników imprezy - siedmioletnią Zosię Biazik i sześcioletniego Kacpra Wereszkę - wręczając im pamiątkowe statuetki. Zapewnił jednocześnie, że impreza zagości już na stałe w kalendarzu startów młodych tenisistów.
Młodzież chętną do sprawdzenia swoich sił w tenisie ziemnym STZ „Return” zaprasza do udziału w otwartym turnieju, który odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (651) z dnia 8 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »