tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Targi w OHP

 

We wtorek, 28 września w opoczyńskim Młodzieżowym Centrum Kariery prowadzonym przez Ochotnicze Hufce Pracy zorganizowano targi edukacyjne i zawodowe. Z bezpłatnych porad i konsultacji skorzystało około 40 młodych ludzi.
Targi skierowano do poszukującej pracy młodzieży oraz absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Miały one formę indywidualnych konsultacji – specjaliści czekali na młodzież w godzinach od 10.00 do 14.00. Z mieszkańcami Opoczna i okolic spotkały się Anna Kaźmierzczyk z Ośrodka Szkoleniowego „AT” oraz Kazimiera Frączek, prezes Spółdzielni Socjalnej „Promyk nadziei” w Opocznie. Obie panie przedstawiły ofertę szkoleń kierowanych do młodych ludzi, adekwatnych do zapotrzebowań obecnego rynku pracy. W ramach indywidualnych konsultacji młode bezrobotne osoby mogły dowiedzieć się, gdzie i z jakich szkoleń mogą skorzystać oraz jakie zatrudnienie mogą uzyskać po ich zakończeniu. Spośród przygotowanych ofert każdy mógł wybrać taką, która odpowiada jego predyspozycjom i zainteresowaniom.
Wtorkowe targi były jednym z cyklu spotkań organizowanych przez opoczyńskie Młodzieżowe Centrum Kariery. Podobne spotkania organizowane są również w szkołach. Młodzi ludzie każdego dnia mogą też skorzystać z indywidualnych konsultacji, w ramach których specjaliści udzielają porad dotyczących edukacji, wyboru ścieżki zawodowej i poszukiwania pracy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (690) z dnia 1 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »