tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Targi pracy w MDK

 

W środę, 23 marca w MDK w ramach projektu systemowego „OHP jako realizator usług rynku pracy”, zorganizowano targi edukacyjne, zawodoznawcze i giełdę pracy, zorganizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Tryb., Młodzieżowe Centrum Kariery OHP i Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Opocznie.
Organizatorzy zaplanowali udział pracodawców i prezentację ich ofert pracy, udział szkół i organizacji pozarządowych, prezentację ofert szkoleniowych i edukacyjnych oraz przedstawienie w formie prezentacji zakresu usług jednostek OHP.
Jak nam powiedziała jedna z organizatorek, pośredniczka pracy w PPP Ochotniczych Hufców Pracy – Obecnie jest około dziesięciu wystawców, ale z czasem będzie ich więcej, bo zapowiedzieli swój udział w tym spotkaniu. W większości są to prezentacje placówek oświatowych nie tylko z naszego teren. Są również przedstawiciele pracodawców, choćby z firmy Opoczno. Zainteresowanie jest duże, bo młodzież chce zapoznać się z ofertami szkół i pracodawców – dodaje.
Targi po raz kolejny okazały się strzałem w dziesiątkę. Było dużo zainteresowanych, którzy dobrze wiedzą, że w dzisiejszych czasach dostęp do informacji jest bardzo potrzebny, by kierować swoją edukacją i karierą zawodową. Oby więcej takich inicjatyw.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (715) z dnia 25 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »