tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam owies, bardzo ładny, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Tanie Ciepło na sesji

 

ETC Tanie Ciepło jest już po konsultacjach umów przedwstępnych z przyszłymi odbiorcami ciepła. W umowach wprowadzone zostały zapisy, o które zabiegali odbiorcy ciepła w Opocznie oraz władze miasta. Spółka ETC w umowie przedwstępnej gwarantuje cenę ciepła niższą o 15% od ceny obowiązującej w mieście w dniu podpisania umowy, a w następnych latach cena może wzrastać tylko o stopę inflacji. W umowie sprzedaży ciepła są także inne zapisy, zabezpieczające odbiorcę przed podwyżkami cen ciepła a także regulujące możliwość wypowiedzenia, gdy na rynku pojawi się podmiot oferujący jeszcze niższą cenę ciepła:
Jeśli w ciągu 30 dni od otrzymania pisemnego powiadomienia o otrzymanej przez Kupującego ofercie, Sprzedający nie przedstawi nowych konkurencyjnych warunków sprzedaży ciepła, Kupujący jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy przed upływem okresu obowiązywania Umowy ze skutkiem natychmiastowym, bez zachowania okresu wypowiedzenia.
W czwartek, 25 sierpnia przedstawiciele spółki ETC Tanie Ciepło spotkali się z komisjami Rady Miejskiej, a dzień później, w piątek podczas sesji Rady Miejskiej zarząd ETC ?Tanie Ciepło? przedstawi aktualną informację o zaawansowaniu prac przygotowawczych do wybudowania elektrociepłowni kogeneracyjnej. Do Opoczna na spotkanie z radnymi przyjadą także partnerzy spółki ETC z firmy H. Cegielski z Poznania należącej do światowej czołówki producentów maszyn i urządzeń dla przemysłu energetycznego, ktora dostarcza technologię do budowanych elektrociepłowni.
Do siedziby spółki ETC Tanie Ciepło wpływają także pierwsze zapytania dotyczące zatrudnienia w przyszłej elektrociepłowni.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (737) z dnia 26 Sierpnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »