tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Taneczne warsztaty

 

Ponad 50-osobowa grupa dzieci i młodzieży, członków klubu tańca towarzyskiego, wzięła udział w warsztatach tanecznych prowadzonych w opoczyńskim Studiu Tańca TICO przez Piotra Kiszkę, wielokrotnego mistrza Polski formacji tanecznych, tancerza międzynarodowej klasy S, uczestnika dwóch edycji Tańca z Gwiazdami, w których partnerował Joannie Jabłczyńskiej i Kai Paschalskiej.
Zajęcia odbyły się w Zespole Szkół Prywatnych, gdzie swoją siedzibę ma taneczne studio prowadzone od blisko 20 lat przez Barbarę i Zdzisława Miękusów. W trakcie zajęć uczestnicy poznawali techniczne tajniki cza-czy, a także zaprezentowali swoje umiejętności w sambie, rumbie i jivie.
Warsztaty z uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami” są jednym z elementów przygotowań dzieci, młodzieży i dorosłych do udziału w XIV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Opoczna, który odbędzie się w 2 maja.
Kolejne warsztaty taneczne, tym razem pod okiem mistrzów Polski par zawodowych w tańcach standardowych, odbędą się za dwa tygodnie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych.
Do udziału w warsztatach w czasie zimowych ferii zapraszamy wszystkich miłośników tańca, w tym osoby dorosłe. Ilość miejsc ograniczona. Bliższe informacje pod numerem tel. 697 087 511.


bem   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (656) z dnia 5 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »