tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Tancerze TICO awansowali

 


Mateusz Ciupa i Julia Cuper, tancerze Centrum Tańca i Ruchu TICO wywalczyli awans do sportowej klasy tanecznej D, zajmując drugie miejsce na zawodach w Warszawie, rozgrywanych o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy miasta stołecznego Warszawy.
Podopieczni Tomasza Miękusa startowali w kategorii par 14? i 15?letnich w łącznej punktacji ośmiu tańców. Aby awansować na wyższy stopień tanecznego wtajemniczenia reprezentantom Opoczna wystarczyłoby zajęcie miejsca na najniższym stopniu podium. Mateusz i Julia wykonali założony plan z nawiązką pozostawiając w pokonanym polu kilka utytułowanych par, walczących o bezpośredni awans do wyższej klasy tanecznej.
Od najbliższych zawodów Mateusz i Julia będą zbierać na swoje konto punkty i miejsca na podium, niezbędne do kolejnego awansu. Aby awansować do klasy C tancerze będą musieli uzbierać 200 punktów oraz pięciokrotnie stanąć na podium zawodów. A punkty zbiera się w następujący sposób: ? za każdy start w zawodach para otrzymuje 5 punktów do rankingu; ? za każdą pokonaną parę ? 1 punkt. Zdobycie miejsca na podium jest premiowane punktami bonusowymi: 15, 10 lub 5 punktów odpowiednio za miejsca pierwsze, drugie i trzecie.
Trzymamy kciuki za opoczyńskich tancerzy i czekamy na kolejne sukcesy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »