tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 TICO na najwyższym podium

 

Artur Kwapis i Marlena Stanek wygrali ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego o puchar wójta gminy Lesznowola, odbywający 27 marca w Łazach koło Warszawy

Zawody rozgrywane były w ramach cyklu Grand Prix Polski, w imprezzie tanecznej pod nazwą GD Dance Show 2011. W bardzo silnie obsadzonej kategorii powyżej 15 roku życia w klasie D reprezentanci Opoczna pewnie wygrali zawody pozostawiając w pokonanym polu 15 tanecznych duetów.
Było to już drugie „pudło” Artura i Marleny przybliżające ich do awansu do klasy C. Zgodnie z przepisami aby awansować do klasy C para musi zgromadzić 200 punktów oraz pięciokrotnie zająć miejsca na podium, przy czym, aby „pudło” było zaliczone w zawodach musi wystartować minimum 5 par z trzech różnych klubów. Jak z tego wynika uzyskanie awansu nie jest wcale rzeczą łatwą i wymaga wielu startów, ale przed wszystkim ciężkiej i wytrwałej pracy na treningach.
27 marca tancerze TICO stratowali również na ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego o Puchar wójta gminy Kłomnice. Tu w rywalizacji 12–,13–latków w klasie D trzecie miejsce wytańczyli Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz. Tym samym para ta zdobyła wymaganą przepisami ilość „pudeł”, a do wymarzonego awansu do klasy C brakuje im zaledwie 49 punktów. W rywalizacji tej samej grupy na siódmym miejscu sklasyfikowani zostali Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat.
Na zawodach w Kłomnicach po raz pierwszy w klasie E wystąpiła nowa para TICO Hubert Nieradkiewcz – Patrycja Szczypińska. W tanecznym debiucie opocznianie wytańczyli V miejsce w finale kategorii powyżej 15 roku życia.
Wszystkim tancerzom TICO serdecznie gratulujemy.
Jednocześnie informujemy, że Studio Tańca TICO rozpoczyna ostatnie w tym sezonie nabory do wszystkich grup i sekcji tanecznych. Szczegóły na stronie internetowej Studia Tańca TICO pod adresem www.tico.opoczno.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (716) z dnia 1 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »