tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Sztafetowy dublet Drzewicy

 
Gimnazjalne biegi sztafetowe w Mniszkowie

W czwartek, 11 października odbyły się w Mniszkowie mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych. Zawody zorganizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.
W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła sztafeta Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy biegnąca w składzie: Wioletta Madej, Klaudia Raczyńska, Dominika Gąsieniec, Anna Dziurzyńska, Anna Jakubczyk, Magdalena Bogatek, Katarzyna Smolarska, Gabriela Zaniat, Magdalena Myślińska, Paulina Wrzosek. Opiekunka Anna Walasik.
Na miejscu drugim uplasowała się ekipa Gimnazjum w Mniszkowie. Trzecie miejsce zajęła sztafeta Gimnazjum w Prymusowej Woli, czwarte Gimnazjum nr 2, piąte Gimnazjum nr 1.
W rywalizacji chłopców najszybciej trasę pokonała sztafeta reprezentujaca Gimnazjum w Drzewicy w skladzie: Mateusz Ogórek, Jacek Wojtarek, Konrad Gwóźdź, Michał Franczak, Jakub Kowalski, Jakub Król, Szymon Zawadzki, Patryk Koc, Michał Kołodziejczyk. Opiekun Sylweriusz Matysiak.
Drugie miejsce wywalczyła sztafeta z Gimnazjum w Prymusowej Woli w składzie: Tomasz Budziński, Marcin Budziński, Łukasz Wilk, Bartek Świątek, Patryk Świątek, Damian Nowakowski, Hubert Szczeciński, Maksymilian Tatar, Szymon Sołtysiak, Michał Jachimowski, Czarek Mikołajczyk, Maciej Zalewski. Opiekun Zbigniew Fura.
Trzecia była sztafeta Gimnazjum w Mniszkowie, czwarta Gimnazjum nr 2, piąta ekipa Gimnazjum nr 3.
Najlepsze zespoły otrzymały puchary starosty i dyplomy. Po dwa najlepsze zespoły z każdej kategorii uzyskały awans do mistrzostw rejonu.
Zawody rejonowe odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim. Po raz kolejny znakomicie pobiegły sztafety z Drzewicy. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się najlepsi, zdobywając tytuły mistrzów rejonu.
Chłopcy z Prymusowej Woli zajęli drugie miejsce i również awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 25 października w Łodzi.
Podwójnie mistrzowska sztafeta chłopców z Gimnazjum w DrzewicyDziewczęta z Gimnazjum w Drzewicy wygrały zawody powiatowe i rejonowe


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »