tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Szlifują formę w Beskidach

 
Sporty biegoweGrupa biegaczy Opoczno Sport Teamu podczas treningu w górach


Od 9 lutego biegacze Opoczno Sport Team przebywają na obozie sportowym w górskiej miejscowości Zawoja (woj. małopolskie, powiat suski), leżącej u stóp Babiej Góry. Zawodnicy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem letnim.
W składzie ekpy znajdują się: Łucja Wiktorowicz, Natalia Gierczak (nowa zawodniczka, zdobywająca doświadczenie), Marysia Ziółkowska, Mateusz Celak, Marcin Kozieł, Marcin Filipczak, powracający po przerwie do biegania świetny zawodnik Stanisław Barul oraz trener Jacek Wojtarek.
Dla młodszych biegaczy głównym celem sezonu są nadchodzące mistrzostwa Polski w biegach górskich, które odbędą się w kwietniu w Ustrzykach Dolnych. Starsi zawodnicy planują starty z całym teamem w biegach sztafetowych największych imprez w Polsce.
? W takim składzie są duże szanse, by biegacze z Opoczna notowali wysokie lokaty ? ocenia trener. ? Jeżeli znajdą się pieniądze, to wystartujemy w majowych mistrzostwach Polski seniorów czy też eliminacjach do mistrzostw świata w biegach górskich, które odbędą się w sierpniu w Międzygórzu.
? Obecnie w grupie panuje pełne skupienie i zapał do wspólnej ciężkiej pracy. Zawodnicy są świadomi swoich celów. Powoli dążymy do przodu ? dodaje Jacek Wojtarek.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »