tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Paradyż

 Szkolili rolników w gminie Paradyż

 
Opoczyński Oddział Doradztwa Rolniczego rozpoczął w tym roku kolejny cykl szkoleń skierowanych do rolników z naszego powiatu


Przed kilkoma dniami odbyły się szkolenia skierowane do mieszkańców terenów wiejskich a dokładnie miejscowości Stawowice i Sokołów w gminie Paradyż. Szkolenie zorganizował ODR w Opocznie, dotyczyło ono planowanych programów unijnych na lata 2014?2020 oraz składania wniosków obszarowych na rok 2012.
Rolnicy mieli możliwość szczegółowego zapoznania się również z niezbędną dokumentacją obowiązującą w gospodarstwach rolnych. Prowadzącym szkolenie był doradca rolniczy Piotr Stempniak, który starał się przekazać jak najwięcej informacji związanych z tematyką szkolenia. Zdaniem prowadzącego szkolenia są istotne szczególnie dla tych rolników, którzy korzystają z różnych form wsparcia finansowego z funduszy unijnych i jednocześnie chcą uniknąć niepotrzebnych błędów w prowadzonej dokumentacji.
? Na terenie gminy Paradyż szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i co ważne, rolnicy aktywnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez opoczyński ODR ? podkreśla doradca rolniczy Piotr Stempniak.
W dwóch szkoleniach uczestniczyło prawie trzydziestu rolników ze Stawowic i Sokołowa. W gminie planowany jest również kurs chemizacyjny, chętni mogą zapisywać się w Urzędzie Gminy w Paradyżu lub w siedzibie Doradztwa Rolniczego w Opocznie przy pl. Kościuszki 9.


franc   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
W dziale Paradyż dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »