tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Szkolenie i nabór

 
LGD informuje


Na 21 lutego Lokalna Grupa Działania ?Nad Drzewiczką? zaplanowała szkolenie pn. ?Promocja regionu poprzez produkt tradycyjny i regionalny?. Zostanie ono sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013, tak więc udział jest bezpłatny.
Szkolenie zaadresowano przede wszystkim do przedstawicielek kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Drzewica, ale nie tylko. ? O zgłoszenia prosimy osoby zainteresowane opracowaniem produktu, który w przyszłości może stanowić nie tylko rodzaj promocji naszego terenu, ale również dodatkowe źródło dochodu dla mieszkańców ? informuje kierowniczka biura LGD, Monika Kalużna.
Miejscem realizacji szkolenia będzie siedziba KGW ?Moje tradycje i innowacje?, tj. Centrum Kształcenia na Odległość w Żardkach. Początek o godz. 10.00. Zakres tematyczny obejmie definicje, uwarunkowania prawne, formy i znaczenie identyfikacji, zasady rejestracji. Uczestnicy poznają zasady wypełniania dokumentów, w tym wniosku o wpis na listę produktów tradycyjnych. Spotkanie potrwa około 4 godz.
Za merytoryczną stronę szkolenia odpowiada Irena Babczyńska ? specjalistkaa ds. gospodarstw wiejskich i agroturystyki, pracująca w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach. Poczęstunek przygotują panie z KGW w Żardkach.

* * *
Przypominamy, że w ostatnich dniach LGD ?Nad Drzewiczką? ogłosiła nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach ?małych projektów? (limit dostępnych środków to 34.461,80 zł) oraz ?Odnowy i rozwoju wsi? (351.638 zł). Wnioski o dofinansowanie można składać od 3 do 20 lutego w siedzibie LGD przy ul. Staszica 22, pok. 37.
Wszelkie informacje na ten temat dostępne są pod numerem tel. 48 375 67 24. Zachęcamy także do odwiedzania strony internetowej www.lgd-drzewica.pl.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »