tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »

Zatrudnimy pracowników OPOCZNO
- prace ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Szkolenia dla pracowników

 


Departament Pomocy i Integracji Społecznej MPiPS w ramach Działania 1.2 ?Wsparcie systemowe instytucji pomocy i integracji społecznej?, Priorytet I ?Zatrudnienie i integracja społeczna? POKL rozpoczyna realizację projektu systemowego ?Szkolenia z nowych technologii pracowników 45+ zatrudnionych w instytucjach pomocy i integracji społecznej ze szczególnym uwzględnieniem pracowników socjalnych?.
Grupą docelową projektu jest sześć tysięcy pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz organizacji pozarządowych zajmujących się statutowo problematyką pomocy i integracji społecznej z całej Polski, w wieku 45+. Rekrutacja rozpocznie się w poniedziałek, 28 stycznia. W województwie łódzkim rekrutacja będzie prowadzona przez Regionalne Ośrodki Pomocy Społecznej.
Szkolenia zostaną przeprowadzone w pięciu obszarach tematycznych: z zakresu systemów biurowych MS Office, z systemów webowych, z obiegu dokumentów, szkolenia z zakresu m.in. świadczeń rodzinnych, a także z zakresu narzędzi informatycznych takich jak podpis elektroniczny kwalifikowany i niekwalifikowany i jego zastosowanie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (811) z dnia 25 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »