Sześć bramek w Paradyżu

IV liga

Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice na stadionie w Wielkiej Woli, gdzie KS Paradyż KS podejmował Pilicę Przedbórz. Meczowa sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.
Paradyżanie objęli prowadzenie już w 8 minucie po celnym trafieniu Łukasza Grzybka. Goście wyrównali w 29 minucie z rzutu karnego. Dziewięć minut później na prowadzenie wyprowadził naszą drużynę Mariusz Koćmin, wykorzystując jedenastkę. Do przerwy było 2:1.
Po zmianie stron padły kolejne bramki. Wyrównującego gola zdobył były pierwszoligowiec Tomasz Wyciszkiewicz. W 69 minucie, po strzale Emila Młynarczyka, zrobiło się 3:2 dla gospodarzy, ale radość paradyżan nie trwała długo. Zaraz potem goście zdobyli wyrównującego gola z rzutu karnego, jak się okazało, na miarę jednego punktu. Więcej goli już nie było i emocjonujące spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.
W sobotę ekipę KS Paradyż czeka ciężki mecz z trzecim zespołem rozgrywek i to na boisku rywala.

Wyniki 14. kolejki

KS Paradyż ? Pilica Przedbórz 3:3 2:1
Bramki dla Paradyża zdobyli: Łukasz Grzybek, Mariusz Koćmin, Emil Młynarczyk.
KS Paradyż zagrał w składzie: Kamil Jędrzejowski, Tomasz Majsak, Patryk Pyzia, Krzysztof Łukasik, Wojciech Majewski, Michał Bańczyk, Łukasz Berc (73 Wojciech Goszcz), Emil Młynarczyk, Przemysław Bińkowski, Łukasz Grzybek (73 Wojciech Goszcz), Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.

Pozostałe wyniki
Orzeł Nieborów ? Pogoń Zduńska Wola 1:3 (1:1)
Włókniarz Zelów ? MKP Zgierz 3:3 (2:1)
Włókniarz Moszczenica ? Widok Skierniewice 4:3 (4:1)
Astoria Szczerców ? Zjednoczeni Stryków 2:1 (2:0)
Concordia Piotrków ? Jutrzenka Warta 1:0 (1:0)
LKS Mierzyn ? ŁKS 0:5 (0:0)
Ner Poddębice ? Zawisza Pajęczno 1:0 (1:0)
Warta Działoszyn ? Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 (0:0)

12. Zawisza Pajęczno 14 17 17:21

W sobotę, 26 października o godzinie 14.00 KS Paradyż rozegra mecz wyjazdowy ze Zjednoczonymi Stryków.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.