tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Szczypiorniak

 
24 i 25 stycznia w hali ZSS nr 3 rozegrano mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych


Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z gimnazjów w Szadkowicach, Poświętnem, Mniszkowie, ZSS nr 3, Drzewicy i Paradyżu. Eliminacje przebiegały w dwóch grupach, które wyłoniły pary półfinałowe. Później rozegrano pojedynki o najwyższe miejsca. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z opoczyńskiej ?trójki?.

Wyniki

Półfinały
Gim. nr 3 ? Poświętne 5:1
Szadkowice ? Drzewica 7:5

Mecz o 3. miejsce
Drzewica ? Poświętne 4:3

Finał
Gim. nr 3 ? Szadkowice 5:4

Skład drużyny Gimnazjum nr 3: Patrycja Dąbrowska, Karina Kabała, Joanna Sieczkarek, Karolina Urbańczyk, Natalia Zdulska, Patrycja Szczegielniak, Natalia Baran, Inga Stanek, Anna Walaszczyk, Paulina Konecka, Olga Cabaj, Julia Rajska i Patrycja Pęczek. Opiekunka Małgorzata Piotrowska.
Następnego dnia do zawodów przystąpili chłopcy. Rywalizowały Gim. nr 3, Mniszków, Prymusowa Wola i Żarnów w grupie I oraz Poświętne, Białaczów, Paradyż i Drzewica w grupie II.
W grupie I na 2. miejscu uplasowali się chłopcy z Gimnazjum nr 3, natomiast w grupie II drużyna Drzewicy (1. miejsce przegrała z Paradyżem gorszym stosunkiem bramek, w bezpośrednim meczu był remis 4:4). Te ekipy zagrały ze sobą o 3. miejsce w turnieju. Po dogrywce 10:8 wygrali chłopcy z Drzewicy.
W meczu o mistrzostwo powiatu spotkały się zespoły z Żarnowa i Paradyża. Wygrali uczniowie Gimnazjum w Żarnowa, pokonując przeciwników 3:2.
W składzie mistrzów powiatu z Żarnowa występowali: Tomasz Stańczyk, Krystian Kazusek, Kacper Król, Robert Krzywkowski, Marek Borończyk, Andreas Kwosek, Paweł Aleksandrowicz, Robert Kmiecik, Bartłomiej Jędrzejczyk, Arkadiusz Jakubowski, Damian Luzeńczyk, Bartłomiej Lorek, Mateusz Zdun, Jan Napolitano. Opiekun Wiesław Rataj.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (813) z dnia 8 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »