tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Szachy na zamku

 
III Rycerski Turniej Szachowy rozegrany 4 września w Baranowie Sandomierskim był pierwszym poważnym sprawdzianem dla zawodników zrzeszonych w szkółce szachowej „Primus” działającej przy Spółdzielni Socjalnej „Promyk Nadziei”Reprezentanci szkółki szachowej „Primus” na zawodach w Baranowie Sandomierskim


W pięknej zamkowej scenerii przez blisko siedem godzin rywalizowano w trzech grupach turniejowych: juniorów rocznika 1998 i młodszych, juniorów roczników 1992–1997 oraz w kategorii seniorów. Wśród najmłodszych szachistów najlepiej z opocznian zaprezentował się siedmioletni Jakub Wrona, który z dorobkiem 3,5 pkt z 9 partii wypełnił normę na IV kategorię szachową. Drugi nasz reprezentant Krystian Pietrzyk uzyskując 2,5 pkt wypełnił normę na V kategorię. W grupie juniorów starszych bez większych jeszcze sukcesów wystąpił Michał Wrona.
Nie zawiedli również instruktorzy szkółki. W grupie seniorów wśród 54 zawodników Mieczysław Wojciechowski uzyskał rezultat 5 pkt z 9 partii i został sklasyfikowany na 21. pozycji. Jacek Karnicki z wynikiem 6 pkt ostatecznie zajął 11. pozycję.
Osiągnięte rezultaty pozwalają z optymizmem patrzeć na dalszą karierę zawodników szkółki szachowej „Primus”, do której stały nabór młodych szachistów prowadzi Mieczysław Wojciechowski. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 609 863 646.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »