tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Zatrudnimy pracowników OPOCZNO
- prace ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Święto rodziny w Kunicach

 

12 czerwca na placu przy Szkole Podstawowej im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach odbył się festyn rodzinny. Zorganizowany został z inicjatywy dyrektorki Beaty Chrustowicz oraz nauczycieli.
Rozpoczął się występem maluszków uczęszczających do świetlicy przedszkolnej, których podziwiali licznie przybyli rodzice. Następnie zaprezentowali się uczniowie klasy I, którzy zakończyli realizację projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”.
Od stycznia do czerwca dzieci brały udział w zajęciach pozalekcyjnych, których celem było rozwijanie indywidualnych zdolności i zainteresowań każdego dziecka.
Program „Dla Ciebie mamo, dla Ciebie tato” przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Wesołowskiej wzbudził wiele emocji. Po jego zakończeniu mali artyści otrzymali gromkie brawa od publiczności. Następnym elementem wspólnej zabawy były liczne konkurencje sportowe przygotowane przez R. Łubowskiego i Ewę Stępniewską. Dużą zachętą do wzięcia w nich udziału były atrakcyjne nagrody w postaci rakietek do tenisa, piłek oraz gwizdków.
Wśród konkurencji przygotowanych przez organizatorów były m.in. skoki w workach, taniec rodziców z dziećmi oraz rzut piłeczką do bramki.
Tradycją tego święta stało się już wspólne pieczenie kiełbasek.
Na uwagę zasługuje też coroczne organizowanie kiermaszu z ciastami domowego wypieku. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele szkoły.
Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych były zjeżdżalnie, baseny z plastikowymi piłeczkami oraz trampolina.
Zachętą do tak licznego udziału rodziców w festynie była piękna pogoda, która do późnych godzin wieczornych pozwoliła cieszyć się wspólną zabawą.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (676) z dnia 25 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »