tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Święto przedszkolaków z Krzczonowa

 
Kilka dni po oficjalnym otwarciu Punkt Przedszkolny ?Zielony zakątek? w Krzczonowie był miejscem kolejnej dużej uroczystości ? pasowania na przedszkolakaDla dzieci była to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna


Pierwsze w historii placówki ślubowanie odbyło się w środę, 6 lutego. Zgromadziło grupę rodziców oraz brać uczniowską szkoły podstawowej wraz z nauczycielkami. Władze samorządowe reprezentował burmistrz Janusz Reszelewski.
Ceremonia rozpoczęła się od programu słowno?muzycznego w wykonaniu bohaterów dnia. Dzieci były bardzo przejęte, bo przecież w tak ważnej uroczystości brały udział pierwszy raz w życiu, jednak poradziły sobie znakomicie. Wykazując się wiedzą zdobytą w przedszkolu śpiewały piosenki i recytowały wiersze, czym wprawiły swoich rodziców w nieskrywaną dumę. Bez cienia wątpliwości udowodniły, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków.
Po nagrodzonym gromkimi brawami występie złożyły uroczyste ślubowanie. Przyrzeczenie składali także nieco zaskoczeni, ale szczęśliwi rodzice.
Punktem kulminacyjnym był akt pasowania. Dokonała go prowadząca przedszkole Renata Sobolewska poprzez symboliczne dotknięcie ramienia każdego dziecka dużym, ołówkiem. Ten moment wzbudził wśród maluchów i rodziców najwięcej emocji. Na pamiątkę ślubowania burmistrz wręczył dzieciom dyplomy i słodycze.
Ostatnią część spotkania stanowił poczęstunek, podczas którego nie zabrakło tortu z okolicznościowym napisem. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »