tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Świetlica integracyjna zaprasza

 
Po przerwie świąteczno?noworocznej pełną parą ruszyły zajęcia w świetlicy integracyjnej, prowadzonej przez Drzewickie Centrum Wolontariatu ?Ofiarna dłoń?. Placówka działa w budynku Zespołu Szkół PonadgimnazjalnychZajęcia komputerowe odbywają się w niedziele


Nowy harmonogram obowiązuje od 7 stycznia. ? Do skorzystania z oferty zapraszamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów. Zajęcia są oczywiście bezpłatne ? zaznacza prezes DCW, Dominik Niemirski.
W poniedziałki od godz. 16.00 odbywają się warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Tajniki matematyki pomagają zgłębiać Anna Pomykała i Izabela Matysiak.
Osoby z niepełnosprawnością oraz w wieku emerytalnym nadal mają okazję uczestniczyć w zajęciach aerobiku. Monika Machula zaprasza we wtorki na godz. 15.30.
Środa to dzień warsztatów edukacyjnych z języka angielskiego. Z uczniami spotyka się Ewa Sobolewska. Początek zajęć o godz.16.00.
Z kolei czwartki upływają pod znakiem rozrywki. Wszyscy chętni mogą pograć w PlayStation i gry planszowe. Zajęcia pod opieką Anny Pomykały rozpoczynają się o godz. 16.00.
I wreszcie w niedziele od godz. 9.00 prowadzone są zajęcia komputerowe dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Świat komputerów i informatyki przybliża uczestnikom Dominik Niemirski.
Prezes DCW dodaje, że stowarzyszenie myśli o rozszerzeniu oferty świetlicy. Obecnie czeka na ogłoszenie konkursów, które dają szansę pozyskania wsparcia finansowego na realizację nowych pomysłów.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »