tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Supermodelka z Jelni

 
Ewelina Bogusiewicz z Jelni w gminie Drzewica wygrała prestiżowy konkurs Super Models 2011. W nagrodę pojedzie do Nowego Jorku

Tegoroczny konkurs Super Models 2011 był drugą edycją konkursu organizowanego przez portal Sophisti.pl we współpracy z agencją modelek i modeli New Age Models, magazynem HOT Moda&Shopping oraz agencją Red Shoes. Wzięło w nim udział około 700 dziewcząt z całego kraju. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury, w którym zasiedli: Maciej Lisowski z New Age Models, Dorota Wróblewska ? reprezentująca portal Sophisti.pl, Katarzyna Sokołowska ? reżyser pokazów mody, Mikołaj Komar ? KMag, Joanna Góra z magazynu HOT moda&shopping i Olga Śpiewak ? H&M, zakwalifikowało do finału dziewiątkę dziewcząt. W tej grupie znalazła się również Ewelina Bogusiewicz, mieszkanka Jelni. Sukcesem zakończył się także jej występ w finale, zorganizowanym w niedzielę, 26 czerwca na wybiegu Warsaw Fashion Street. Decyzją jury, spośród finałowej dziewiątki, która zdaniem komisji zaprezentowała bardzo wysoki poziom, w konkursie zwyciężyła właśnie Ewelina.
Laureatka otrzymała kontrakt z agencją New Age Models i profesjonalne port folio. W ramach nagrody pojedzie też do Nowego Jorku na finał ?Supermodel Of The World 2011?, weźmie także udział w sesji zdjęciowej w 300Studio ufundowanej przez agencję Red Shoes. Poza tym otrzymała telefon Black Berry Curve ufundowany przez operatora sieci Play oraz RIM, właściciela marki Black Berry. Z kolei Olga Śpiewak z H&M, którego kolekcję dziewczyny prezentowały na Warsaw Fashion Street, przekazała jej nagrodę specjalną od H&M ? wartościowy bon zakupowy do zrealizowania w sieci sklepów firmowych. Wszystkie finalistki otrzymały także upominki ufundowane przez portal Sophisti.pl, firmę Lacalut oraz biżuterię od By Dziubeka.
Jak podaje portal Sophisti.pl, ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu, Zuzia Brończyk, odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Tego samego życzymy również Ewelinie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (731) z dnia 15 Lipca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »