tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Suknie, obrączki i nie tylko

 
Przypominamy, że 17 marca w Hotelu Park odbędą się II Opoczyńskie Targi Ślubne. Poza atrakcjami, które omówiliśmy w numerze 9 Tygodnika, na zwiedzających czekać będzie jeszcze więcej wrażeń...Ubiegłoroczny pokaz sukien ślubnych na I Opoczyńskich Targach Ślubnych w Hotelu Park


II Opoczyńskie Targi Ślubne to nie tylko to, co najbardziej wyraziście się z nimi kojarzy, a mianowicie pokazy sukni, możliwość ich zakupu, prezentacja obrączek, czy tortów weselnych. Na tych, którzy zdecydują się spędzić niedzielę 17 marca w Hotelu Park, czeka wiele niespodzianek, rabatów oraz unikatowych atrakcji.
W tym roku, gdy dopisze pogoda, będzie możliwość przejażdżki karetą zaprzęgniętą w konie. Która z pań młodych nie marzy o tym, by tak wyszukany powóz zawiózł ją do ślubu? Zapewne nie lada atrakcją będzie także pokaz barmański w stylu flair, którego celem jest tworzenie ewolucji za barem z wykorzystaniem sprzętu barmańskiego poprzez efektowne posługiwanie się butelkami, shakerami oraz pozostałymi akcesoriami potrzebnymi do przygotowania cocktailu.
Innowacją dla gości imprezy, a po Targach być może także na niejednym weselu, będzie foto?budka. To przenośna maszyna do robienia zdjęć, która po uruchomieniu, za jednym dotknięciem przycisku przenosi imprezowiczów do świata zabawy, niezapomnianych min i uśmiechu.
Ci, którzy chcą zadbać o każdy szczegół wystroju sali weselnej oraz dobrać idealną dla siebie kompozycję kwiatową, będą mieć możliwość ustalenia szczegółów z ekspertami, którzy dekoracje mają w "małym paluszku". Ich hitem są helowe kompozycje z balonów. Ci styliści nieustannie śledzą najnowsze światowe trendy oraz dbają o to, by dekoracje sal weselnych, samochodów i kościołów wyróżniały się pod względem jakości, finezyjności i oryginalności.
Jeśli przyszła młoda para nie ma jeszcze pomysłu na prezent dla rodziców, który wręczy rodzicom podczas wesela wraz z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie i organizację przyjęcia, w trakcie trwania tegorocznych Targów będzie taka możliwość. Młodzi będą mogli wybrać spośród "ręcznikowych tortów", bukietów z cukierków oraz kryształowej biżuterii.
Podczas pokazu mody zaprezentują się nie tylko panie w sukniach ślubnych i wieczorowych, ale także panowie, którzy wystąpią w garniturach z najnowszych kolekcji.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »