tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Sukces Łukasza w bocce

 
Sport niepełnosprawnychŁukasz Tępiński w trakcie oddawania rzutu


Warsztat Terapii Zajęciowej w Drzewicy brał udział w piątym otwartym drużynowym integracyjnym turnieju w bocce o puchar prezesa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego pod patronatem prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Impreza odbyła się w dniach 19-20 listopada.
W turnieju spotkały się osoby niepełnosprawne z Łodzi, Bełchatowa, Piotrowa Trybunalskiego, Radomia, Tomaszowa Mazowieckiego, Zduńskiej Woli, Zelowa, Sulejowa, Pińczowa, a także z Opoczna i Drzewicy. Zgłoszono 24 drużyny.
Pierwszego dnia trwała rywalizacja drużynowa.
- Nasza trzyosobowa reprezentacja w składzie: Ewa Białek, Mariusz Tomczyk i Łukasz Tępiński nieźle poradziła sobie w zawodach - mówi rehabilitantka z drzewickiego WTZ-etu Karolina Pieprzycka.
Drzewiczanie odpadli z zawodów kosztem zawodników ze Zduńskiej Woli w drugiej rundzie rozgrywek. To był dopiero ich drugi kontakt z tą mało popularną jeszcze u nas dyscypliną sportu.
- Nasze pierwsze spotkanie z bocce miało miejsce 23 września w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie korzystając z zaproszenia przyjaciół z opoczyńskich WTZ-etów stawialiśmy swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportu - dodaje pracownica warsztatu.
Drugiego dnia zawodów przyszła kolej na rozgrywki indywidualne. Doskonale spisał się Łukasz Tępiński. Doszedł aż do finału, w którym przegrał z zawodnikiem z Radomia. Oprócz srebrnego medalu otrzymał okazały puchar oraz plecak z upominkami. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i wyraziły chęć uczestnictwa w kolejnych zawodach tej rangi.
Gratulujemy!


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »