tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Studniówek czas

 

W najbliższą sobotę, 16 stycznia rozpocznie się w Opocznie sezon studniówkowy. Bal do białego rana poprzedzi ostatni, około studniowy okres przygotowań do majowego egzaminu dojrzałości.
Jako pierwsi na studniówce bawić się będą w tym roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Bal odbędzie się w budynku samorządówki, dysponującej nie tylko dużą salą, ale także kuchnią i niezbędnym zapleczem. Poloneza zatańczą uczniowie z siedmiu klas maturalnych, w sumie 178 osób. Tegoroczni maturzyści z ZSP nr 1 jako jedyni w powiecie będą się bawić bez osób towarzyszących.
Tydzień później, 23 stycznia, dokładnie na 100 dni przed maturą, która rozpocznie się 4 maja egzaminem z języka polskiego, na pierwszym dorosłym balu bawić się będą trzecioklasiści z Zespołu Szkół Ogólnikształcących. Impreza tradycyjnie zostanie zorganizowana w murach szkoły. Uczniowie ośmiu klas maturalnych będą się bawić z osobami towarzyszącymi, a następnego dnia przyjdą na poprawiny.
W ostatnią sobotę stycznia poloneza zatańczy 146 uczniów pięciu klas maturalnych Samorządowego LO wraz z osobami towarzyszacymi. Tradycyjnie impreza odbędzie się w budynku szkoły, i tam również w niedzielę odbędą się poprawiny.
W pierwszą sobotę lutego poloneza zatańczą uczniowie ostatnich klas liceum i technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy wraz z osobami towarzyszącymi. I bal i niedzielne poprawiny odbędą się w szkole.
W ostatki, 13 lutego, odbędzie się studniówka w Zespole Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym, na który uczniowie dwóch klas technikum również zaproszą osoby towarzyszące. Bal zostanie zorganizowany w budynku szkoły. Będzie to ostatnia z tegorocznych studniówek w naszym powiecie.
W tym roku nie będzie balu studniówkowego w Żarnowie. Do matury przystąpią tu w maju uczniowie Zaocznego Liceum dla Dorosłych, który zdecydowali, że nie będą organizować balu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »