tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Studio Figura

 
O wyjątkowym miejscu dla kobiet ? Profesjonalnym Studio Modelowania Sylwetki Studio Figura rozmawiamy z jego właścicielką, Kamilą Bolek


Witam Panią. Skąd pomysł aby otworzyć takie miejsce w Opocznie?
Kamila: Zawsze moim marzeniem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym kobiety będą mogły się zrelaksować i oderwać od codzienności. Studio Figura powstało z pasji do życia i ludzi. Jestem kobietą i dobrze wiem, czego my kobiety potrzebujemy, aby dobrze się czuć i pięknie wyglądać. Chcemy być piękne i szczęśliwe. Ale też chcemy być wysłuchane, bo nie jesteśmy identyczne i nasze potrzeby są różne. Jestem perfekcjonistką i osobą, która wyjątkowo zwraca uwagę na jakość i wysoki standard. Chciałam stworzyć miejsce wyjątkowe i dlatego właśnie Studio Figura.
Mam pewność, że wszystkie moje Panie w Studio mają najlepszą opiekę. Dlaczego jestem taka pewna? Bo przekazuję im wiedzę od najlepszych specjalistów i mam pewność, że koncept Studio Figura działa, bo daje Paniom na całym świecie rewelacyjne rezultaty. Chciałyśmy dać kobietom coś sprawdzonego, nie chciałyśmy eksperymentować ? dlatego postanowiłyśmy dołączyć do gabinetów, które działają już na całym świecie (Litwa, Łotwa, Cypr, Anglia, Francja, Izrael, Norwegia, Szwecja, Teneryfa). Zresztą nie trzeba więcej słów wystarczy zobaczyć efekty tegorocznego konkursu Metamorfozy.

Pyt.: Co wyróżnia w Koncept Studio Figura? Co w nim jest wyjątkowego?
Kamila: Pewnie zabrzmi to entuzjastycznie i jak na nasze polskie warunki nienaturalnie, ale wszystko. Wszystko jest wyjątkowe. To że każda z Pań jest wyjątkowa to oczywiste ? u nas w studio to coś więcej niż po prostu fakt. Każda z pań ma swój własny program zabiegów dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. Na podstawie indywidualnego wywiadu każdej klientce opracowujemy dietę odpowiednią do zapotrzebowania kalorycznego. Co jeszcze jest unikalne? To że interesuje nas w studio każda pani personalnie ? jej własny cel do którego układamy jej cały program i cel do którego dąży. Nie znam podobnego miejsca, i mówię to z pełną odpowiedzialnością, gdzie pytano by kobietę o stan zdrowia, dysfunkcje, potrzeby, nawyki żywieniowe, o to co ona personalnie chciałaby osiągnąć. Dla siebie. To wszystko jest u nas w Studio ? pomoc dietetyka, pomoc specjalistów z centrali, wiedza którą mamy po profesjonalnych szkoleniach w centrali. Dodatkowo w bardzo dobrej cenie.

Pyt.: ? Zapytam wprost, bo myślę że to bardzo ciekawi Wasze potencjalne klientki. Ile kosztują takie profesjonalne zabiegi?
Kamila: Bardzo dobre pytanie. Sama bym je zadała, gdybym była klientką. Już odpowiadam. Tak jak mówiłam każda pani ma stworzony indywidualny program, ale oczywiście mamy podstawowe karnety, w oparciu o które robimy zabiegi. Pierwszy zabieg jest już od 12 zł za godzinną sesję. Ceny mamy w karnetach miesięcznych już od 23 zł za ponad godzinny zabieg na 3 jednostkach zabiegowych z indywidualnym programem dietetycznym i pełnym doradztwem, lub od 29 zł za prawie dwugodzinny zabieg na 4 jednostkach sprzętowych z indywidualnym programem dietetycznym i pełnym doradztwem. Myślę, że na to ile oferujemy ceny są przystępne.
A na grudzień przygotowałyśmy specjalne promocje i karnety świąteczne, które są świetnym pomysłem na prezenty dla Pań.
Zapraszamy do Studia tam Państwo uzyskają więcej informacji na ten temat.

Pyt.: ? Czy są już widoczne rezultaty u waszych klientek?
Kamila: Nasze studio ma niecały miesiąc ale już widać pierwsze efekty. Nasze klientki już łącznie straciły prawie 85 cm w obwodach. Ale najważniejsze dla nich jest pewność, że koncept na którym pracujemy daje efekty, że na nich nie eksperymentujemy. A mają na to dowody w postaci sukcesów innych Pań w innych studiach partnerskich. Panie już pokochały nasze studio, bo stało się ich studiem.
Proszę zobaczyć co mówią:
? W pełni odpoczywam w studio, relaksuję się i nabieram sił na kolejne dni.
? Bardzo dobrze czuję się we wnętrzu i odpowiada mi atmosfera, która tu panuje. Tutaj czuję że żyję.
? Studio Figura stało się częścią mojego życia, nie wyobrażam sobie że mogło by nie być takiego cudownego miejsca.
? Nareszcie czuję, że robię coś dla siebie i nie do końca chodzi tylko o modelowanie sylwetki? Miło spędzam czas z innymi Paniami, nie krępuję się, nie wstydzę i mogę się wygadać. Czują się jak u siebie.

Pyt.: ? Jak zachęcicie Panie, które jeszcze do Was nie przyszły do odwiedzenia Studia i poznania Waszych niesamowitych zabiegów?
Kamila: ? Myślę, że odpowiednią zachętą będzie przypomnienie o tym jak ważne jest robienie czegoś dla siebie. Dla poprawy swojego wyglądu, samopoczucia kondycji. Ważne jest też spędzenie czasu w fajnym miejscu w otoczeniu fantastycznych kobiet, które przychodzą do Studia w podobnym celu. Nie każda Pani przychodzi do nas po to by schudnąć. Dla niektórych nasze Studio jest oderwaniem od codziennych obowiązków i właśnie zwrócenie uwagi na swoje potrzeby.
Zapraszamy serdecznie na niezobowiązującą rozmowę i bezpłatny zabieg. Jestem pewna, że każda Pani znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

STUDIO FIGURA
pl. Kilińskiego 23
26?300 Opoczno
tel. 502 045 366


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (856) z dnia 6 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »