tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Mniszków

 Strażackie zmagania w Mniszkowie

 

19 czerwca na boisku sportowym w Mniszkowie odbyły się gminne zawody sportowo?pożarnicze jednostek OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Do rywalizacji o puchary i nagrody przystąpiło siedem drużyn OSP, dwie drużyny kobiece oraz pięć młodzieżowych (2 dziewcząt i 3 chłopców). Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym, a sędziowali je strażacy z PSP w Opocznie oraz OSP gminy Mniszków, na czele z kpt. Andrzejem Urbańczykiem.
Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:
Grupa A ? pierwsze miejsce zajęła drużyna z OSP w Mniszkowie. Zwycięzcy uzyskali 93 pkt. W skład drużyny wchodzili: Wojciech Firkowski, Mariusz Biazik, Seweryn Sosnowski, Radosław Surma, Michał Strzelecki, Dawid Przybyła, Radosław Strzelecki, Damian Kotiuszko, Jakub Smak. Prezesem jednostki jest Krzysztof Chmal. Miejsce drugie wywalczyła drużyna z OSP w Świeciechowie a trzecie OSP w Bukowcu nad Pilicą.
W grupie C zwyciężyła Kobieca Drużyna z OSP w Mniszkowie (121 pkt). Jednostkę reprezentowały: Jolanta Kotiuszko, Anna Chmal, Ewa Kowalska, Estera Surma, Aneta Gwiazda, Agata Grzywacz, Karolina Przybyła, Emilia Rzeźnik. Motopompę obsługiwał Radosław Surma. Drugie miejsce przypadło Kobiecej Drużynie z Błogiego.
W zmaganiach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w grupie dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Stoku (1014 pkt) w składzie: Natalia i Katarzyna Czerczakówny, Agata i Angelika Kędziorówny, Olga Wujek, Klaudia Franczak, Anna Abratkiewicz, Dominika Ruś, Żaneta i Małgorzata Płuciennikówny. Opiekunem drużyny jest Marian Czerczak. Drugie miejsce zajęła drużyna z Mniszkowa.
W grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła MDP z Mniszkowa (1035 pkt). W skład zwycięskiego zespołu wchodzili: Filip Stępień, Kamil Krawczyk, Damian i Adrian Gwiazdowie, Patryk i Damian Nojkowie, Karol Krawczyk, Kacper Smak, Emil Stropa, Dawid Chmal. Opiekunem drużyny jest Paweł Bąk. Kolejne miejsca zajęły zespoły ze Błogiego i Stoku.
W zawodach tryumfowały drużyny z Mniszkowa, zdobywając trzy pierwsze miejsca w grupie A, C i MDP chłopców.
Zawodnikom w sportowej rywalizacji dopingowali licznie zebrani kibice. Zwycięzcy tegorocznych zawodów reprezentować będą gminę w powiatowych zawodach sportowo?pożarniczych, które odbędą się 3 lipca na boisku sportowym przy GOK w Sławnie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
W dziale Mniszków dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »