tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Strażackie wyróżnienia

 
18 listopada w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W trakcie uroczystości odznaczonych zostało 71 strażaków PSP z województwa łódzkiego. Zasłużonych wyróżniono srebrnymi i brązowymi medalami „Za długoletnią służbę” oraz srebrnymi i brązowymi medalami „Za zasługi dla obronności kraju”. W tej grupie znaleźli się również strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Opocznie. Srebrnym medalem „Za długoletnią służbę” wyróżnieni zostali: bryg. w st. spocz. Marian Bednarczyk, kpt. Tadeusz Brola, kpt. Andrzej Urbańczyk oraz asp. w st. spocz. Antoni Ignerowicz. Brązowym medalem „Za długoletnią służbę” odznaczeni zostali st. kpt. Dariusz Rzepka i mł. kpt. Grzegorz Krakała.
Łódzki komendant wojewódzki PSP st. bryg. Andrzej Witkowski wręczył awanse na wyższe stopnie służbowe 12 funkcjonariuszom. W tej grupie znalazł się również komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie Stanisław Sagalara, który otrzymał awans na stopień starszego brygadiera. Gratulujemy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »