tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Strażacki tenis stołowy

 
Dla strażaków ochotników z gminy Sławno kolejna niedziela stała pod znakiem rywalizacji sportowej. Tym razem druhowie sprawdzili swoje umiejętności przy stołach do tenisa stołowego

Tenisowy turniej rozegrano 6 kwietnia w sali gimnastycznej PSP w Kozeninie w ramach zadania publicznego pn. "Współzawodnictwo sportowe członków OSP" realizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Do rywalizacji stanęło ponad 60 zawodników i zawodniczek z ośmiu jednostek OSP. Obowiązywały cztery kategorie: OSP kobiet i mężczyzn oraz MDP dziewcząt i chłopców. Po kilkugodzinnych zmaganiach poznaliśmy wyniki.
OSP mężczyzn: 1. Mariusz Soduła (OSP w Prymusowej Woli), 2. Piotr Zdulski (OSP w Kozeninie), 3. Grzegorz Woźniak (OSP w Kozeninie)
Rywalizowało 26 zawodników.
OSP kobiet: 1. Katarzyna Ordzińska (OSP w Kozeninie), 2. Jolanta Jabłońska (OSP w Kozeninie)
MDP chłopców: 1. Bartłomiej Sztaba (MDP w Sławnie), 2. Mateusz Mieszczankowski (MDP w Kozeninie), 3. Krystian Pacholski (MDP w Sławnie)
Rywalizowało 18 zawodników.
MDP dziewcząt: 1. Aleksandra Mikołajczyk (MDP w Kozeninie), 2. Aleksandra Wojewódzka (MDP w Kamieniu), 3. Aleksandra Piekarz (MDP w Kozeninie)
Rywalizowało 5 zawodniczek.
Punkty zdobyte przez poszczególnych zawodników zsumowano, tworząc klasyfikację drużynową. Wygrała jednostka z Kozeninia.
Drużynowo: 1. OSP w Kozeninie, 2. OSP w Sławnie, 3. OSP w Kunicach, 4. OSP w Prymusowej Woli, 5. OSP w Kamieniu, 6. OSP w Zachorzowie?Kolonii, 7. OSP w Szadkowicach, 8. OSP w Unewlu.
Podczas uroczystego podsumowania turnieju wręczono puchary za trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach. Współpracując z paniami z KGW w Kozeninie, organizatorzy zadbali o ciepły posiłek i napoje.


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (874) z dnia 11 Kwietnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »