tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Sprostowanie

 
W ubiegłym tygodniu w informacji zatytułowanej „Euro dla uczniów” w grupie stypendystów wymieniłam wszystkich uczniów z opoczyńskiego, których wnioski oceniono pozytywnie. Nie dopatrzyłam jednak, że nie wszystkich z nich zakwalifikowano do udziału w projekcie. Tym samym wprowadziłam w błąd uczniów, ich rodziców i nauczycieli, za co serdecznie przepraszam.

W ramach drugiej edycji Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej wnioski złożyło 971 uczniów z terenu województwa. Pozytywnie oceniono 854 z nich, w tym 48 z gminy Opoczno. Nie wszyscy jednak stypendium otrzymają. Do udziału w projekcie zakwalifikowano 300 uczniów, którzy w trakcie oceny wniosków uzyskali największą liczbę punktów, bo tylko dla tylu starczyło pieniędzy. W tej grupie znalazło się 11 uczniów z opoczyńskiego.
Do udziału w projekcie stypendialnym zakwalifikowano Marcina Szczurskiego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Damiana Domagałę, Anetę Franaszczyk, Patrycję Wójcik i Bartłomieja Pawlika z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego, Monikę Czarnecką z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego, Mateusza Pawlaka i Sylwię Ksytę z Gimnazjum nr 2, Jakuba Sobczyka i Aleksandrę Surmę z Gimnazjum nr 3 oraz Milenę Stępień z Gimnazjum w Wygnanowie.
Pozostali, wymienieni przeze mnie w poprzednim numerze uczniowie, również uzyskali pozytywną ocenę, co oznacza, że osiągają wysoką średnią ocen i mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Jednak środki przeznaczone na stypendia nie pozwoliły przyznać ich wszystkim pozytywnie sklasyfikowanym.


Ewa Bąkiewicz   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »