tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Sprawdzili, co nowego w rolnictwie

 
Podobnie jak w poprzednich latach rolnicy z gminy Drzewica uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej ?Agrotech? i Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi ?Las Expo?Rolnicy oglądali najnowszy sprzęt na polskim rynku (foto: www.targikielce.pl)W sobotę, 17 marca do Kielc pojechała 40?osobowa delegacja rolników wraz z wiceburmistrzem Edwardem Podkowińskim. Już tradycyjnie, wyjazd został zorganizowany przez Urząd Gminy i Miasta we współpracy ze Sławomirem Jakóbczykiem z Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Kieleckie targi to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Tegoroczna edycja okazała się rekordowa. Zgromadziła 600 wystawców z 15 krajów, a liczba zwiedzających przekroczyła 55 tysięcy osób.
Drzewiccy rolnicy spędzili na targach niemal cały dzień, zwiedzając ekspozycje, która zajęły wszystkie siedem hal Targów Kielce, cały teren zewnętrzny i cztery dodatkowe hale namiotowe. Oglądali nowoczesny sprzęt do produkcji rolnej i wyposażenie dla rolnictwa. Wiele z kilku tysięcy prezentowanych maszyn było światowymi premierami na rynku polskim. Na targach leśnych poznali specyfikę narzędzi i maszyn wykorzystywanych w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami czy też zaawansowane systemy informatyczne. Mogli również skorzystać z konsultacji ze specjalistami. ? Naprawdę było co podziwiać ? ocenili na zakończenie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (767) z dnia 23 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »